Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Ольга Лівінчук з Тернопільщини організовує допомогу бійцям на фронті

  • 345
#ГероїСередНас. Ольга Лівінчук з Тернопільщини організовує допомогу бійцям на фронті

Ольга Лівінчук, депутатка Підволочиської селищної ради від «Слуги Народу» у Тернопільській області, учасниця руху «ЗеЖінки», з перших днів повномасштабної війни не залишилась осторонь.

Вона організовує допомогу нашим захисникам і захисницям, а також людям, які постраждали від війни.

Йдеться про вантажівки з продуктами, засобами гігієни, одягом, а також іншими необхідними речами, які відправляли на Харківщину, Донеччину, Сумщину, Херсонщину, у Запорізьку область та інші регіони нашої країни.

«Працювала ціла команда однодумців та небайдужих людей. Усі допомагали, хто чим міг. Одні шукали, як доставити гуманітарну допомогу на лінію фронту, інші шукали речі, які треба для бійців. Окремо дякую працівникам Скориківської школи. У їдальні навчального закладу щодня кипіла робота. Випікали булочки та печиво, які відправляли для військових. Робили усе можливе задля перемоги та підняття бойового духу наших воїнів. Також варто відзначити людей з Кошляківської ЗОШ, села Медин, Лозівки, Нового села, Клебанівки, отця Андрія Курила з села Кам’янки і небайдужих жителів Староого Скалата. Це люди, які активно допомагали і продовжують робити усе необхідне для перемоги»,  —  розповіла Ольга. Зараз робота триває.

«Ми не втомлюємось працювати, адже знаємо, що перемога близько. І розуміємо, що наша підтримка бійців на фронті неабияк підіймає їхній бойовий дух. Адже щоразу, коли вантажівка з допомогою приїздить до місця призначення, хлопці телефонують і дякують за турботу. Таким чином ми розуміємо, що наші ініціативи проходять не дарма», — підсумовує депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy