Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Олеся Кісленко з Чернігівщини ініціювала створення мовних курсів, простору творчості та іншу підтримку населення

  • 321
#ГероїСередНас. Олеся Кісленко з Чернігівщини ініціювала створення мовних курсів, простору творчості та іншу підтримку населення

Олеся Кісленко у 2020 році вперше стала депутаткою районної ради від «Слуги Народу», головою фракції і наймолодшою власницею мандата у цьому скликанні. Також вона обіймає посаду заступниці голови Прилуцької райдержадміністрації на Чернігівщині.

Ще з 2021 року спільно з депутаткою обласної ради Оксаною Халімон активно організовувала надання допомоги пенсіонерам, малозабезпеченим верствам.

Коли 25 лютого бої точилися безпосередньо під Прилуками, вона підтримувала інших. А на пропозицію щодо евакуації відповіла: «Більше варіантів немає? Тоді знайдіть мені зброю…» І весь час залишалася в Прилуках.

Від початку повномасштабної війни Олеся ініціювала розширення діяльності благодійного проєкту та організувала підтримку за новими напрямами. Безкоштовний магазин «ДякуЮ» взяв на себе функції допомоги внутрішньо переміщеним особам та ЗСУ одягом і медикаментами.

З’явилися мовні курси для безоплатного вивчення української мови всіма охочими, простір «Діснейка» для творчості та розвитку для дітей ВПО, проєкт «Тільки разом» із наданням психологічної допомоги, а також «Доміно» – простір натхнення для людей поважного віку. А проєкт креативності «Емоджи» навчає дітей та молодь опанувати сучасні технології створення відеоконтенту.

Через добу після деокупації Прилуцького району Олеся Кісленко поїхала в громади, аби підтримати мешканців. Активно організовувала заходи для відновлення регіону, сприяла втіленню масштабних проєктів із залученням іноземних партнерів, тісно співпрацювала з найвідомішими медіа для висвітлення подій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy