Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Олексій Романько з Сумщини з перших днів допомагає військовим на фронті та місцевим у тилу

  • 1205
#ГероїСередНас. Олексій Романько з Сумщини з перших днів допомагає військовим на фронті та місцевим у тилу

Усе почалося із забезпечення бійців територіальної оборони Сумщини та облаштування лінії оборони, організації курсування громадського транспорту з регіонів, де розгорталися активні бойові дії, доставки продуктів та медикаментів. Олексій Романько, депутат Сумської обласної ради від партії «Слуга Народу», підприємець, людина з активною громадською позицією, з перших днів повномасштабної війни зайняв чітку позицію щодо надання всього необхідного для захисту свого регіону від російської агресії.

«Ресурси підприємства, транспорт, матеріали, працівники – усе було залучено на реалізацію гострих проблем через оточення Шосткинщини та транспортну блокаду», – розповідає Олексій Романько.

Так діяв від початку вторгнення – коли життя всіх українців поділилося на «до» та «зараз». Нині також щодня ведеться робота для наближення перемоги. За цей період депутат отримав понад 100 звернень, і жодне з них не залишив без розгляду.

Забезпечення військових необхідними матеріальними ресурсами, пальним, обслуговування та ремонт автотранспорту, надання матеріалів для укріплення бойових позицій повною мірою – так допомагає Олексій захисникам.

Власними зусиллями придбав та передав чотири автомобілі на потреби бійців.

Тактичні планшети, рації, бронежилети та всю необхідну амуніцію Олексій Романько неодноразово доставляв у найгарячіші точки бойових дій особисто.

Окрім забезпечення військових, проводиться чимала робота в тилу: забезпечення робочих місць, постачання дров для малозахищених верств населення, надання матеріальної допомоги й харчових наборів, сприяння у постачанні гуманітарної допомоги.

«Кожен має бути на своєму місці та робити все можливе для здолання окупанта. Адже наша сила в єдності», – така позиція Олексія Романька.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy