Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Олексій Іванчо із Закарпаття ініціював реабілітацію військових

  • 515
#ГероїСередНас. Олексій Іванчо із Закарпаття ініціював реабілітацію військових

Підтримка військових та створення умов для реабілітації захисників, забезпечення стабільної роботи бізнесу, своєчасна виплата заробітної плати працівникам, які теж мають піклуватися про власні сім’ї, – саме над цими завдання працював з перших днів повномасштабного вторгнення депутат Закарпатської обласної ради від «Слуги Народу», власник оздоровчо-рекреаційного комплексу Олексій Іванчо.

«Війна руйнує не лише будинки, мости та дороги. Вона руйнує надію, впевненість, спокій і відчуття безпеки. Тому 24 лютого розпочалася нова реальність, постали нові виклики. На підприємстві вирішили не скорочувати персонал та не зменшувати зарплатню, адже це наші громадяни і в них також є сім’ї.

Усі разом тоді почали працювати над тим, аби бізнес продовжував функціонувати, відповідально сплачували податки, які спрямовують захисникам, та разом із колегами шукали можливості й допомагали ТрО і військовим, які в той час боронили Київ, і окремим підрозділам Збройних сил. Тут ми були гуманітарним та економічним тилом», – наголосив Олексій Іванчо.

На жаль, наші бійці отримують поранення, потребують реабілітації як психологічної, так і фізичної. Так, за словами депутата, вирішили, що комплекс може бути корисним. Захисників, яким необхідне відновлення, – тисячі, а цільових програм недостатньо, тому реалізували ініціативу з оздоровлення військовослужбовців, котрі виконували бойові завдання на передовій.

«Безкорислива практична допомога одне одному в усі часи була фундаментом доброти і людяності, тому вона повинна йти від щирого серця. Аби консолідувати зусилля, підписали меморандум із Закарпатською ОВА щодо реабілітації військовослужбовців, водночас з нами співпрацюють різні благодійні й волонтерські організації», – додав Олексій Іванчо.

На період відновлення у комплексі забезпечили:

  • проживання на базі термального курорту;
  • триразове харчування;
  • відвідування банного комплексу;
  • відвідування басейнів з термальними мінеральними водами.

Сьогодні реабілітація спрямована не лише на військових. Заклад відкритий і для їхніх сімей, вимушено переміщених осіб та дітей-сиріт. Такі заходи проводять централізовано через військових капеланів, благодійні, волонтерські та релігійні організації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy