#ГероїСередНас. Олексій Іванчо із Закарпаття ініціював реабілітацію військових
- 665
Підтримка військових та створення умов для реабілітації захисників, забезпечення стабільної роботи бізнесу, своєчасна виплата заробітної плати працівникам, які теж мають піклуватися про власні сім’ї, – саме над цими завдання працював з перших днів повномасштабного вторгнення депутат Закарпатської обласної ради від «Слуги Народу», власник оздоровчо-рекреаційного комплексу Олексій Іванчо.
«Війна руйнує не лише будинки, мости та дороги. Вона руйнує надію, впевненість, спокій і відчуття безпеки. Тому 24 лютого розпочалася нова реальність, постали нові виклики. На підприємстві вирішили не скорочувати персонал та не зменшувати зарплатню, адже це наші громадяни і в них також є сім’ї.
Усі разом тоді почали працювати над тим, аби бізнес продовжував функціонувати, відповідально сплачували податки, які спрямовують захисникам, та разом із колегами шукали можливості й допомагали ТрО і військовим, які в той час боронили Київ, і окремим підрозділам Збройних сил. Тут ми були гуманітарним та економічним тилом», – наголосив Олексій Іванчо.
На жаль, наші бійці отримують поранення, потребують реабілітації як психологічної, так і фізичної. Так, за словами депутата, вирішили, що комплекс може бути корисним. Захисників, яким необхідне відновлення, – тисячі, а цільових програм недостатньо, тому реалізували ініціативу з оздоровлення військовослужбовців, котрі виконували бойові завдання на передовій.
«Безкорислива практична допомога одне одному в усі часи була фундаментом доброти і людяності, тому вона повинна йти від щирого серця. Аби консолідувати зусилля, підписали меморандум із Закарпатською ОВА щодо реабілітації військовослужбовців, водночас з нами співпрацюють різні благодійні й волонтерські організації», – додав Олексій Іванчо.
На період відновлення у комплексі забезпечили:
- проживання на базі термального курорту;
- триразове харчування;
- відвідування банного комплексу;
- відвідування басейнів з термальними мінеральними водами.
Сьогодні реабілітація спрямована не лише на військових. Заклад відкритий і для їхніх сімей, вимушено переміщених осіб та дітей-сиріт. Такі заходи проводять централізовано через військових капеланів, благодійні, волонтерські та релігійні організації.