Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас Олександр Ющенко з Житомирщини створив і очолив добровольче формування

  • 2910
#ГероїСередНас Олександр Ющенко з Житомирщини створив і очолив добровольче формування

Олександр Ющенко – депутат Житомирської обласної ради від «Слуги Народу», власник фірм ПП «Меблева фабрика «Мірт» і ПП «ГАЛЕКС-АГРО».

Як успішний підприємець, він звик усе планувати на кілька кроків уперед та передбачати будь-який розвиток подій. Тому перший день повномасштабного вторгнення не став повною несподіванкою для депутата.

«У січні 2022 року ми завезли черговий гуманітарний вантаж на Схід для наших захисників. Тоді вкотре переконався у необхідності створення територіальної оборони та активної підготовки до можливого вторгнення росії. Після повернення додому ініціював та облаштував зброярню для батальйону територіальної оборони Новоград-Волинського району. Невдовзі виявилося, що це дало змогу своєчасно завезти у місто необхідну кількість зброї», – розповідає Олександр Ющенко, який активно допомагав у розгортанні тероборони району.

Як мисливець із багаторічним досвідом, він добре володіє зброєю та багато знає про неї. Саме за його ініціативи було створено добровольче формування, яке й очолив. За власні кошти укомплектував ДФ №4 «Мірт» усім необхідним, і ось уже дев’ятий місяць це добровольче формування територіальної оборони гідно виконує бойові завдання.

Із перших днів широкомасштабного вторгнення стали у нагоді організаторські здібності Олександра Ющенка. Наприклад, ще 24 лютого йому вдалося зібрати добровольців, які за один день виготовили 500 «коктейлів Молотова». Він зумів оперативно забезпечити засобами зв’язку всі підрозділи та добровольчі батальйони Новоград-Волинської громади (нині – Звягельської). Для цього терміново було виділено понад 260 тис. грн.

Олександр Ющенко добре розумів, наскільки важливим у воєнний час є забезпечення надійного і безперебійного зв’язку між усіма військовими підрозділами. Втім, військові постійно «на зв’язку» з Олександром Ющенком: знають, що за можливості він допоможе тепловізорами, амуніцією і навіть автомобілями. Тим більше, що близько 50 його працівників служать у лавах Збройних Сил України.

«В умовах бойових дій особливо розумієш, наскільки важливо забезпечити наших військових усім необхідним, зокрема й «оптикою». Ми вже закупили тепловізорів, каліматорних прицилів, магніфаєрів тощо на майже 2,4 млн грн. Також з-поміж того, що найбільше потребують на передовій і що часто в бойових умовах виходить із ладу, – автомобілі», – каже депутат.

Із початку війни за рахунок його фірм військовим передали 21 автомобіль на загальну суму понад 6,2 млн грн. Частина з них, як-от два КРАЗи, самохідний кран, вантажівки, – спецтехніка, яка працювала на підприємствах. Ще частина машин, що залишилася на фірмах, задіяна у забезпеченні продовольчої безпеки країни в умовах воєнного стану.

Це вже не кажучи про «буденну» допомогу, як-от допомога військовим із дизельним паливом, логістикою, облаштуванням приміщень, зокрема виготовленням 600 ліжок і лежаків. Крім того, його підприємства «ГЕЛКС-АГРО», «ОРГАНІК МІЛК» та «ОРГАНІЧНИЙ М’ЯСНИЙ ПРОДУКТ» постійно надають захисникам продукти харчування: органічні крупи, овочі, молочну продукцію, м’ясо, консерви.

Загалом уже надано допомоги на загальну суму 11,6 млн грн.

«Нині головне завдання кожного з нас – допомогти нашим захисникам якомога швидше здобути Перемогу. А Україна обов’язково переможе! У це не просто вірю – я в цьому переконаний», – наголошує Олександр Ющенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy