Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Олександр Рибалка з Херсонщини допомагав людям в окупації отримати ліки та виїхати на підконтрольну територію

  • 442
#ГероїСередНас. Олександр Рибалка з Херсонщини допомагав людям в окупації отримати ліки та виїхати на підконтрольну територію

З перших днів повномасштабного вторгнення, лідер ЗеМолодіжки Олешківської територіальної громади на Херсонщині Олександр Рибалка займався волонтерською діяльністю. Шпиталі з нашими пораненими, дитячі будинки, притулки для біженців, – намагався охопити все.

«Основним напрямком була фармацевтика: зв‘язувався з завідуючими та власниками аптек та домовлявся, щоб їх відчиняли хоча б для волонтерів. Як відомо, майже всі вони були зачинені з тих чи інших причин. За цей період була закупівля більш ніж на 100 тис грн. Кошти збирали, залучаючи знайомих, які живуть за кордоном», – розповідає Олександр.

У проміжках часу між пошуками ліків, команда молодіжного крила партії «Слуга Народу» також намагалася допомагати овочами.

«Розвозив все власноруч, незважаючи на блокпости по всьому місту. Звісно, орки зупиняли, задавали питання. Але допомога людям була потрібна, тож припинити свою діяльність не міг», – ділиться своїми спогадами Олександр Рибалка.

Коли була можливість на власний ризик виїхати з області до Миколаєва через село Снігурівка, протягом двох тижнів Олександр організовував виїзд людей з тимчасово окупованої території Херсонщини.

«Були водії з автівками, які ризикували життям кожен день. Вдавалося вивозити 15-20 людей щодоби», – говорить він.

Сам Олександр виїхав з Херсону, коли окупанти почали цікавитись його батьком, який з першого дня повномасштабного вторгнення вступив до лав ЗСУ, та ще в 2014 році брав участь в АТО.

«Як відомо, багато сімей наших воїнів постраждало від рук орків, тож весь цей час був ризик знаходитись там – і не лише через свою діяльність», – каже Олександр.

Після виїзду на підконтрольну територію Олександр Рибалка разом із другом допомогли придбати автомобіль для наших захисників та передали його ЗСУ. Також після евакуації з Херсона був одним із тих, хто передавав матеріали для виготовлення славнозвісних синьо-жовтих стрічок незламності.

Зараз представник молодіжного крила партії «Слуга Народу» продовжує активну волонтерську діяльність у складі Благодійного фонду SUPPORT KHERSON.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy