Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Олександр Маланюк з Одещини організовує забезпечення військових автівками та необхідними речами

  • 703
#ГероїСередНас. Олександр Маланюк з Одещини організовує забезпечення військових автівками та необхідними речами

Олександр Маланюк, депутат Одеської обласної ради від партії «Слуга Народу», у мирний час займався аграрною діяльністю на території Подільського району Одещини. Ініціював у межах повноважень підтримку місцевим закладам освіти й охорони здоров’я, соціально незахищеним місцевим мешканцям. Ніколи не приховував, що став депутатом, щоб боротися за справедливість.

Приклад цього – історія, яка трапилася в Окнянській школі на його виборчому окрузі ще до війни. Олександр Маланюк разом з колегами-депутатами навідався до навчального закладу Окнянської селищної ради. Там було підписано договори на ремонт шкільних санвузлів, акти виконаних робіт, відбувся розрахунок за роботу. Насправді ж ремонтні роботи виконані не були.

Олександр тоді провів зустріч з батьками учнів, педагогами, представниками депутатського корпусу та ініціював звернення до керівництва поліції Одещини та Одеської обласної ради. У підсумку стосовно виявлених ним фактів було відкрито кримінальне провадження.

В активі Олександра Маланюка – відкриття в Подільську відділення «Укрпошти» і осучаснення ще двох. Тоді на фоні ліквідації багатьох відділень відкриття нового стало знаковою подією для міста і його жителів. І таких ситуацій у діяльності депутата Одеської обласної ради Олександра Маланюка досить багато.

Із 2018 року Олександр приписаний до Подільського батальйону територіальної оборони (ТрО), регулярно брав участь у навчаннях та заходах, які відбувалися в підрозділі, постійно опікувався проблемами батальйону.

З початку широкомасштабного вторгнення Олександр Маланюк разом з колегами-депутатами Подільської міської ради від «Слуги Народу» Олегом Албанським та Максимом Вакулою ініціювали передачу військовим 9 сучасних автівок та 19 терміналів старлінк.

«Автівки служитимуть 36-й окремій бригаді морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського, – розповідає Олександр Маланюк. – У цій частині служить наш колега, депутат з Подільска В’ячеслав Ксензицький. Перша автівка була безпосередньо для нього, а вже потім, ознайомившись із потребами військових, вибирали інші автомобілі, які стануть у пригоді для виконання бойових завдань».

Звісно, окрім автівок, організовували передачу військовим продуктів харчування, засобів захисту, медикаментів. Військові звернулися з проханням передати подяку від них депутату:

«Командування 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського висловлює щиру подяку депутату Одеської обласної ради Маланюку Олександру Михайловичу за незмінну позицію та регулярну організацію допомоги щодо забезпечення якісним, сучасним зв’язком та автотранспортом підвищеної прохідності підрозділів, що виконують завдання по обороні країни від російських загарбників. Тільки зусилля всіх разом можуть принести мир на українську землю. Впевнені, що наша спільна боротьба завершиться перемогою українського народу! Назавжди».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy