Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Олександр Котуков ініціював створення Першого харківського гуманітарного хабу

  • 353
#ГероїСередНас. Олександр Котуков ініціював створення Першого харківського гуманітарного хабу

Депутат Харківської міської ради від «Слуги Народу» Олександр Котуков організовував забезпечення паливом блокпостів, розвезення гарячих обідів, продуктів, ліків та сприяв розв’язання нагальних питань харків’ян та ВПО. Одним із напрямів його діяльності стала ініціатива створення Першого харківського гуманітарного хабу.

Організація об’єднала понад 10 різних волонтерських спілок та сумарно залучила до міста понад 600 тонн гуманітарної допомоги, сотні тисяч наборів особистої гігієни, а також одяг, автівки для військових тощо.

Окрім цього, як голова постійної комісії Харківської міської ради з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проєктів Олександр Котуков ініціював та підготовив низку листів до міжнародних партнерів у Польщі і Норвегії.

«Результат цієї роботи – місто Харків отримало багато коштовного медичного обладнання загальною вартістю понад 200 тис. євро. Йдеться про медичний інвентар, продукти, ліки, одяг, корми для тварин тощо. Головне, аби кожен на своєму місці працював на всі 100%. Разом ми максимально наближуємо нашу Перемогу!» – додав Олександр.

Також за підтримки Олександра Котукова створено Муніципальний спортивний клуб «Харків», члени якого активно займаються відбудовою міста.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy