Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Олександр Фастовець працює радником начальника Криворізької РВА з військових питань та надзвичайних ситуацій

  • 1190
#ГероїСередНас. Олександр Фастовець працює радником начальника Криворізької РВА з військових питань та надзвичайних ситуацій

Олександр Фастовець – радник начальника Криворізької районної військової адміністрації з військових питань та надзвичайних ситуацій, голова фракції партії «Слуга Народу» в Криворізькій міській раді.

Щодня він докладає зусиль для розв’язання питань, які стосуються забезпечення продовольчої безпеки району, отримання гуманітарної допомоги від іноземних благодійних фондів та організацій, гарантування інформаційної безпеки у громадах району.

«За великим рахунком, зараз немає питань, які кожен з нас не міг би виконати. Треба організувати доставку будматеріалів постраждалим або допомогти сільгосппідприємствам району в організації посівної чи жнив, виконати якийсь запит наших захисників – усе це виконується за лічені дні. Тому що результат один – наближення перемоги. Наші хлопці і дівчата, які зараз виборюють нашу свободу на фронті, повинні бути впевнені, що їх тил надійно захищений, що їхні близькі люди в безпеці, що країна міцно тримається на ногах», – каже Олександр.

За час війни Олександр Фастовець спільно з народними депутатами України, приватними підприємцями, великими підприємствами та іноземними благодійниками забезпечили наших захисників сучасними автомобілями підвищеної прохідності, лікарні – сучасним обладнанням для проведення операцій та спеціальними ліжками для післяопераційного відновлення.

Завдяки постійній координаційній роботі Олександра Фастовця з аграріями Криворізького району було організовано максимально безпечну роботу людей під час посівної кампанії та збору врожаю. Таким чином у Криворізькому районі вдалося зібрати великий об’єм врожаю ранніх зернових культур. В умовах воєнного стану, коли в будь-який момент могли початися обстріли, це чудовий результат.

«Робота наших аграріїв була організована надзвичайно продуктивно в тих умовах, у яких всі ми опинилися. Обмеження через комендантську годину трохи порушили звичний режим роботи, але хлопці швидко адаптувалися і показали чудовий результат, – говорить Олександр Фастовець. – А завдяки домовленостям, яких зміг досягти наш Президент щодо транспортування зерна та часткового розблокування портів, ми можемо виконати наші зобов’язання з експорту зерна та гарантування продовольчої безпеки країни».

Не менш важливим аспектом роботи Олександра Фастовця є щоденний моніторинг і контроль інформаційного простору. Сьогодні події в Україні висвітлюють абсолютно всі українські та світові засоби масової інформації. Тому надзвичайно важливо говорити про проблеми, із якими стикаються наші земляки, говорити правду про жахливу і жорстоку війну, яку розв’язала Росія проти України. Важливо, щоб у кожній країні знали і розуміли, за що так самовіддано б’ються наші люди.

«Немає зараз питань, які ми не могли би вирішити. Немає зараз чужого горя, чужих дітей, чужих проблем. Усі ми від сходу і до заходу, різних релігійних поглядів, різної освіти, всі ми – українці, єдині і незламні, – говорить Олександр Фастовець. – Одна велика родина, яка ділить і печалі, і радості, щастя і горе. Впевнений, вже зовсім скоро, розділивши страшне горе війни, ми так само дружно розділимо неймовірне щастя Перемоги».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy