Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Олександр Денисенко з Одещини ініціює співпрацю з міжнародними фондами для допомоги захисникам та переселенцям

  • 578
#ГероїСередНас. Олександр Денисенко з Одещини ініціює співпрацю з міжнародними фондами для допомоги захисникам та переселенцям

Депутат Одеської обласної ради від «Слуги Народу» Олександр Денисенко успішно працює в аграрному секторі у Білгород-Дністровському районі Одещини. Протягом останніх п’яти років його соціально відповідальні підприємства підтримували різні інфраструктурні та соціальні проєкти на Одещині на суму близько 2 млн грн щорічно, організовували оздоровчі табори для дітей, підтримували територіальні громади.

З першого ж дня повномасштабної війни Олександр Денисенко поставив перед собою завдання: організовувати допомогу військовим, переселенцям, представникам силових структур, медикам – взагалі всім, хто потребує підтримки.

На прохання депутата партнери й однодумці виділяли продукти харчування, одяг та медикаменти для ЗСУ. Сам Олександр Денисенко з початку вторгнення здебільшого перебуває на передовій, ініціюючи надання армії всієї необхідної допомоги.

Батько трьох дітей, він організував вивезення з Миколаєва сотень дітей з батьками та літніх людей в Одесу, Молдову та Румунію.

З кожним днем війни дедалі більше людей потребували допомоги, і тоді Олександр Денисенко налагодив комунікацію з американськими партнерами – громадськими організаціями, благодійниками.

На Одещину із США почала надходити військова амуніція (сотні бронежилетів та шоломів); карети швидкої допомоги, медичні засоби (тактичні аптечки, кровоспинні засоби), продукти харчування.

«Сотні тон продуктових наборів завдяки партнерам було передано військовим, переселенцям та соціально незахищеним верствам населення, – розповідає Олександр Денисенко. – Разом з організацією UA House та іншими благодійними фондами доставлено в Україну 18 карет швидкої допомоги, які передані військовим та лікарням Одещини».

Олександр Денисенко налагодив комунікацію з американськими хірургами, і вони приїхали в Україну, щоб оперувати поранених військових.

Крім того, організацією MY MEDIC в Україну доставлено велику партію тактичних аптечок, організовано та проведено навчання з парамедиками для військових, поліції та представників ДСНС.

«Обов’язок кожної людини – залишатися людиною за будь-яких обставин, – каже Олександр Денисенко. – Допомогти усім, чим можемо, людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах «завдяки» цій страшній війні, це наше рішення, наш вибір».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy