Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Олександр Бабенко з Бахмуту разом з командою волонтерів підтримує переселенців, медиків та захисників

  • 320
#ГероїСередНас. Олександр Бабенко з Бахмуту разом з командою волонтерів підтримує переселенців, медиків та захисників

Депутат Бахмутської міської ради від партії «Слуга Народу» Олександр Бабенко опікувався бахмутянами протягом довгого часу. А з початком повномасштабної війни був вимушений евакуюватись до більш безпечного міста. Тут разом з командою волонтерів він ініціював підтримку від благодійних фондів та гуманітарних організацій. Завдяки цьому бахмутяни-переселенці отримують допомогу у вигляді речей, продуктів, дитячих та гігієнічних наборів.

Крім того, Олександр Бабенко активно підтримує наших захисників та територіальну оборону. Так, за його ініціативи на фронт було відправлено мережеві подовжувачі, амуніцію, генератори та продукти. Також генератори були доставлені безпосередньо у місто Бахмут.

Загалом за весь час повномасштабної війни за проханням депутата отримали допомогу більш як тисячі осіб, він продовжує пошуки можливості для підтримки й надалі.

«Де б не були наші бахмутяни, ми завжди намагаємось допомогти їм – ініціювали відправлення гуманітарних пакунків поштою, десь доставляли самостійно. І завжди зустріч з мешканцями рідного міста – це велика радість, адже навіть попри війну ми готові підтримувати одне одного. Окрема робота ведеться для підтримки наших захисників, і я щиро вдячний кожному, хто також надає таку допомогу. Вірю та знаю, що усі ми повернемось у рідні міста та села, а зараз ми маємо бути сильними та об’єднаними як ніколи, щоб разом наблизити нашу перемогу», – каже Олександр Бабенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy