Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Олег Вєтров із Кіровоградщини допомагає родинам військових

  • 760
#ГероїСередНас. Олег Вєтров із Кіровоградщини допомагає родинам військових

З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну Олега Вєтрова як лейтенанта-резервіста призвали до лав ЗСУ. Тепер він, секретар Новгородківської селищної ради, депутат від «Слуги Народу», є старшим офіцером управління 5-го відділу Кропивницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Серед обов’язків старшого офіцера управління – злагоджена й оперативна співпраця з органами місцевого самоврядування, військовими частинами та формуваннями, родинами військових та їх соціальний супровід.

«Ми працюємо з трьома категоріями родин: родинами загиблих військовослужбовців, родинами військових, які перебувають у полоні, та родинами захисників, які вважаються зниклими безвісти. Тяжко щодня бачити горе й відчай цих людей. Зі свого боку ми максимально допомагаємо їм уникнути бюрократії та ходіння по кабінетах. Зрозуміло, що рідну людину це не поверне, але наш головний обов’язок – полегшити близьким наших воїнів-захисників біль втрати та допомогти оперативно зібрати всі необхідні документи для отримання виплат і пільг», – розповідає Олег Вєтров.

Коли родини отримують страшні звістки про своїх близьких, їм складно зрозуміти, що потрібно робити, які папери оформлювати.

«Наш відділ бере на себе багато соціальних питань, у тому числі, як би то не було сумно, й організацію та супровід із почестями загиблого воїна-героя, разом із громадою до місця захоронення, віддаючи останню шану за подвиг, – розповідає Олег Вєтров. – Родинам тих бійців, які перебувають у полоні чи вважаються безвісти зниклими, допомагаємо зв’язатись із військовими частинами, робимо оперативні запити, дізнаємось про перебіг розслідування і його результати».

«Робота складна й виснажлива, але ми розуміємо, що вона також важлива, і її має хтось виконувати. Тож, перебуваючи поки фактично в тилу, у резерві, який у будь-який час за наказом командування переміститься туди, де буде потреба, ми на своєму місці також наближаємо Перемогу», – додав Олег Вєтров.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy