Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Олег Подкопаєв організував футбольну секцію для дітей переселенців

  • 494
#ГероїСередНас. Олег Подкопаєв організував футбольну секцію для дітей переселенців

У перші місяці війни Кривий Ріг став новим домом для багатьох переселенців зі Сходу. Хтось залишався надовго, хтось приїжджав на якийсь час та їхав далі. Частина сімей приїжджали з дітками, яких потрібно було чимось зайняти.

Саме тому депутат Криворізької міської ради від «Слуги Народу» Олег Подкопаєв запропонував організувати для них футбольну секцію на базі футбольної дитячої академії «Кривбас».

«Керівництво футбольного клубу погодило цю ідею. І на початку літа ми вперше запросили на тренування дітей, які проживали в трьох навчальних закладах міста. Переважно, це були мешканці Херсонської, Харківської, Донецької областей, зокрема, вихідці з Маріуполя. На початку було 30-40 діток», – розповів Олег Подкопаєв.

Він зауважив, що багато дітей, які прийшли в перші дні і вже змінили місце проживання, досі продовжують ходити на тренування.

«Це свідчить про те, що вони хочуть розвивати свій талант. І у них для цього все є. Ми забезпечили їх формою, є автобуси, які довозять до бази, є можливість займатися з кращими тренерами. Деякі дітки вже перейшли з початкових до основних груп, де більш серйозна підготовка», – розповів депутат від «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy