Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Олег Храновський з Вінниччини допомагає забезпечувати потреби захисників на фронті

  • 709
#ГероїСередНас. Олег Храновський з Вінниччини допомагає забезпечувати потреби захисників на фронті

Олег Храновський – голова фракції «Слуга Народу» у Чечельницькій селищній раді на Вінниччині. Від самого початку повномасштабного вторгнення росії він ініціює спільно із небайдужими людьми громади збір та відправлення допомоги для бійців на фронт.

Олег Храновський неодноразово відвідував захисників. Нещодавно повернувся з одного з напрямків, куди спрямовано підтримку нашим військовим.

«Наші захисники та захисниці – сильні, хоробрі, незламні. Тільки завдяки їм щодня ми на крок наближуємося до перемоги. Разом із волонтерами ми відвідували військових з Чечельницької, Бершадської та Теплицької громад на Херсонському напрямку. Передали продукти харчування та теплі речі», – розповідає депутат.

Постійна комунікація, ініціатива та небайдужість партнерів, волонтерів, мешканців громади дала можливість збирати допомогу та підтримку потреб наших бійців на фронті систематично.

Та перша особиста поїздка Олега до захисників-земляків відбулась на початку листопада. Тоді відвезли на Херсонський напрямок генератори, теплий одяг, продукти, тощо, щоб підтримати та подякувати за кожен день боротьби.

Олег Храновський говорить: «Наші військові – “залізні” люди. Щодня вони наближають нас до миру. Щодня вони ризикують своїм життям. Наш обов’язок – щодня про це пам’ятати та допомагати наближати нашу перемогу!».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy