Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Олег Хардін з Полтавщини організовував допомогу з транспортуванням поранених військових

  • 339
#ГероїСередНас. Олег Хардін з Полтавщини організовував допомогу з транспортуванням поранених військових

Депутат Полтавської обласної ради від партії «Слуга Народу» Олег Хардін від початку повномасштабного вторгнення активно працює задля наближення перемоги.

«24 лютого розпочалася нова історія нашої країни, яку пише кожен із нас. Під звуки сирен мешканці Полтавщини йшли будувати блокпости й виготовляти протитанкові їжаки. Люди виходили з мисливською рушницею проти танків, й перемагали. Бо знали, що захищають. Я, як і кожен українець, спрямував усі свої сили на збереження нашої свободи», – говорить Олег Хардін.

Депутат зазначив, що намагався бути корисним на всіх фронтах. Організував надання приміщень для виготовлення коктейлів Молотова для оборони Полтави та розміщення гуманітарних вантажів. Ініціював розвезення коктейлів Молотова, харчування, необхідних речей на блокпости області.

«У голові була тільки одна установка – допомогти якомога більше. Разом з колегою Ольгою Величко ми неодноразово організовували гуманітарні вантажі до гарячих точок. Це – Охтирка, Тростянець, Харків», – розповів Олег Хардін.

За його словами, під час проведення боїв за Охтирку він організовував відвезення поранених військових після надання необхідної медичної допомоги у полтавському шпиталі в місця дислокації їхніх підрозділів. Водночас сприяв забезпеченню ліками районної лікарні Охтирки. Разом з колегами по партії Олег Хардін відвідав деокуповані Балаклію та Ізюм, аби підтримати місцевих.

Окрім цього, підприємство з виготовлення шкарпеток під його керівництвом зберегло всі робочі місця та надало нові для переселенців. Там збільшили виробничі потужності та залучили відновлювальні джерела електроенергії. Адже тримати економічний фронт країни — важливо. За ініціативи Олега Хардіна, на потреби ЗСУ, ТрО та ВПО передано 150 тисяч пар шкарпеток.

«Боротьба ще не закінчилася. Вона стала нашою буденністю. Але ми повинні пам’ятати, що перемога залежить від кожного з нас. Вона не буде легкою, і на ній нічого не закінчиться. Нас чекає велика відбудова. Ми маємо готувати підґрунтя для неї, запроваджувати закони, шукати нові підходи й змінювати ставлення до своїх громад. Бо так, як раніше, вже не може бути», – резюмував Олег Хардін.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy