Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Оксана Старушенко з Дніпропетровщини допомагає військовим, переселенцям та мешканцям звільнених міст

  • 298
#ГероїСередНас. Оксана Старушенко з Дніпропетровщини допомагає військовим, переселенцям та мешканцям звільнених міст

Депутатка Павлоградської міськради від партії «Слуга Народу» Оксана Старушенко за 8 років війни на Сході вже звикла до волонтерства. Із початком повномасштабної війни роботи стало набагато більше: окрім волонтера, їй часто доводиться бути і психологом, і довідником, і порадницею.

Вона може майже не спати, годинами кермувати свою маленьку автівку, куди якимось дивом влізає по півтонни безцінного вантажу – для наших захисників, переселенців, чи тих, хто пережив окупацію.
Депутатка передусім допомагає воїнам ЗСУ та ТрО. Збирає кошти на військову амуніцію, знаходить необхідне, передає на фронт. Окрім того, Оксана Старушенко на межі сил безперестанку шукає та доставляє продукти, одяг, предмети побуту, дитяче харчування, підгузки та засоби гігієни переселенцям, які оселилися у її рідному місті Павлограді.

«Є люди, яким вдалося допомогти: виїхати, вивезти, розселити, нагодувати, щось порадити. Роздати корм чи дістати ліки для тварин. Знайти штори, фарби, ліжка та матраци для ТрО. Організувати збір коштів на необхідне обладнання ЗСУ. Перед самісіньким закриттям пошти отримати посилку, а вранці, о сьомій, вже зустрітися з хлопцями на іншому кінці міста та передати на передову. І продовжити наполегливо збирати гроші на дорогу річ, яку чекають там, де «гаряче». І так – до нескінченності», – пригадує Оксана Старушенко.

Коли були оприлюднені жахливі кадри зі звільненого Ізюма, Оксана не могла залишитись осторонь. Депутатка передає та відвозить туди необхідну допомогу та підтримує місцевих мешканців, які пережили справжнє пекло.

«Нелегко дивитися в очі людям, які пережили жахливу окупацію. Ці очі повні страху, повні сліз, повні питань «чому». Чому це випало на їхню долю, чому вони, чому їхня земля, чому так довго, чому, чому… Люди дуже недовірливо йдуть на спілкування, недовірливо беруть пакунки – але потім зовсім не хочуть відпускати нас! Ми обіцяли, що це не остання місія. Обіцяли – і ми це зробимо!» – каже Оксана Старушенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy