Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Оксана Намлієва з Оріхова допомагає безпритульним тваринам у зоні бойових дій

  • 327
#ГероїСередНас. Оксана Намлієва з Оріхова допомагає безпритульним тваринам у зоні бойових дій

Широкомасштабна війна поставила перед мільйонами українців безліч складних викликів. Через активні бойові дії багато людей вимушені покинути власні домівки, а часом і домашніх улюбленців. Тож є ті, що залишились безпорадні і потребують нашої допомоги, зокрема й в Оріхові Запорізької області. Втрата господарів чи домівки, поранення через обстріли, нестача їжі чи медикаментів – це те, з чим живуть тварини кожен день.

На щастя, завжди знайдуться небайдужі, котрі готові допомагати чотирилапим попри всі небезпеки та труднощі. Кожен день навіть під обстрілами місцеві мешканці годують як своїх тварин, так і цілу армію безхатьок, які залишились після евакуації оріхівців.

Завдяки зусиллям депутатки Оріхівської міської ради від «Слуги Народу» Оксани Намлієвої був налагоджений облік, транспортування та роздача кормів для тварин у Оріхові. Оксана звернулась з проханням до благодійних організацій, і тепер до міста щомісяця доставляють сотні кілограмів корму для собак та котів. А небайдужі волонтери, ризикуючи попасти під черговий обстріл, ці корми доправляють та адресно розвозять.

«Щиро віримо, що тваринки незабаром знову зустрінуться зі своїми господарями та будуть жити під мирним небом! Сьогодні допомоги також потребують і пухнасті улюбленці, які, на жаль, не можуть самі за себе турбуватись!», – зазначає Оксана Намлієва.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy