Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Наталія Серватяк зі Львівщини від початку війни допомагає військовим і переселенцям

  • 940
#ГероїСередНас. Наталія Серватяк зі Львівщини від початку війни допомагає військовим і переселенцям

Наталія Серватяк – депутатка Львівської районної ради від партії «Слуга Народу» та лідерка всеукраїнського руху «ЗеЖінки» у Львівській області. Вона й до війни була активною учасницею благодійних і просвітницьких акцій, а від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну стала волонтеркою.

Спільно із міським самоврядуванням польського Жешува депутатка організувала у цьому місті гуманітарний штаб для українців. Допомагала вимушено переселеним людям, які постраждали унаслідок бойових дій у східних і центральних областях України, а також підтримувала ЗСУ.

«Тож за кілька місяців із гуманітарного штабу у Польщі до Чернігова, Києва і Запоріжжя передали понад 160 тонн гуманітарних вантажів – всього вісім фур», – ділиться Наталія Серватяк.

Також лідерка руху «Зе Жінки» допомогла доставити необхідні генератори на Франківщину.

Спільно із осередком у Жешуві Наталія передала допомогу в Бердихівську громаду на Яворівщині 149 переселенцям, 40 з яких – діти) у Бердихівську громаду, що на Яворівщині, разом із благодійниками надала шкільну форму для учнів початкових класів у кількох селах громади.

Також вона зібрала та відправила у Київ вантажівку медикаментів для морських піхотинців, допомогла знайти транспорт, аби доставити до столиці тони фруктів і води, придбала амуніцію для військових: каски, чотири бронежилети, комплекти зимового та літнього одягу.

Лідерка тривалий час співпрацювала із гуманітарним штабом у Стрию, зокрема, допомагала передавати необхідні речі у постраждалі області.

«Наразі у пріоритеті – доставка медикаментів у шпиталі, збір дитячих товарів і медикаментів, які, зокрема, я передаю через учасниць руху «Зе!Жінки». Поза тим, постійно допомагаю збирати та доставляти гуманітарні вантажі для вимушених переселенців, які зараз проживають на Львівщині», – розповіла Наталія.

Лідерка руху досі продовжує займатися благодійністю та розвивати жіночі ініціативи у контексті воєнної ситуації в країні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy