Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Наталія Семенюк перетворила громаду на Житомирщині на «Великий волонтерський штаб»

  • 378
#ГероїСередНас. Наталія Семенюк перетворила громаду на Житомирщині на «Великий волонтерський штаб»

Семенівський сільський голова від партії «Слуга Народу» Наталія Семенюк називає свою громаду на Житомирщині «Великим волонтерським штабом».

З перших днів повномасштабного вторгнення тут допомагають військовим, підтримують внутрішньо переміщених осіб, місцевих жителів, які цього потребують, а також пацієнтів лікарень та військових шпиталів.

«Кожен у громаді працює за різними напрямами – від виготовлення маскувальних сіток та окопних свічок до випікання смаколиків, які постійно передають і на фронт, і у шпиталі (київський, бердичівський, житомирський, вінницький). Закуповують все необхідне для наших захисників – від «оптики» та амуніції до автомобілів та навіть автобуса», — розповідає Наталія Семенюк.

Також близько 3 млн грн виділили на підтримку військових із сільського бюджету. Вже тричі від початку повномасштабного вторгнення серед мешканців громади організовували забір донорської крові – і щоразу зголошувалися кілька десятків охочих.

Багато уваги приділяють і внутрішньо переміщеним особам, яких чимало у громаді. Крім допомоги житлом, продуктами харчування та одягом, підтримують і морально: започаткували традицію спільних вечорів, аби допомогти людям адаптуватися до нових умов. Також це можливість у теплій атмосфері дізнатися про їхні проблеми та вирішити їх. Для місцевих мешканців і переселенців організували курси із пошиття пледів, аби спільно могли проводити час із користю.

Своїм прикладом Наталія Семенюк доводить: попри війну, яка зруйнувала багато планів, частину із запланованих проєктів можливо реалізувати.  

«У громаді відкрили кризову кімнату, працює мобільна кризова служба щодо протидії насильству в сім’ї. Зараз за підтримки Медичного корпусу миру  завершуємо і відкриваємо безпековий простір для жінок, які постраждали від насилля. Звичайно, маємо чимало планів: і ремонти доріг, і внутрішній ремонт Хажинського ліцею. Це нам не вдалося реалізувати, але ми дуже сподіваємося, що все зробимо після перемоги», — каже Семенівський сільський голова.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy