Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Наталія Осадча вирішує гуманітарні питання у громадах Харківщини

  • 307
#ГероїСередНас. Наталія Осадча вирішує гуманітарні питання у громадах Харківщини

Наталія Осадча, перша заступниця голови Красноградської РДА на Харківщині, депутатка місцевої ради від «Слуги Народу», у тісній співпраці з фракцією займається гуманітарними питаннями в громаді. З перших днів повномасштабної війни вона допомагає доставляти гуманітарну допомогу жителям у Валківській громаді та Красноградському районі.

Під час евакуації організувала розселення більш ніж 100 осіб, які покинули свої домівки через активні бойові дії. Також допомагає людям, у яких виникають труднощі з оформленням документів, налагоджує комунікацію між ними та структурами соціального захисту.

«Завдячую тим, що можу долучатися до організації надання допомоги людям, керівникові нашої фракції в міській раді Віктору Войтенку. Це він ініціює налагодження контактів із фондами, організаціями, окремими волонтерами. Цю допомогу від партнерів потім отримують ті, хто цього потребує. Переконана, що немає значення, де ти перебуваєш, головне – допомагати там, де ти є у конкретний момент. І що важливо – усе це стало можливим завдяки роботі всієї команди фракції. Один із наших депутатів служить у ЗСУ. Ми ж тут разом тримаємо тил. Сам такої масштабної роботи не зробиш. Це я знаю точно. Щаслива з того, що маю таких однодумців-колег. Разом наближаємо Перемогу», – зазначила Наталія Осадча.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy