Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Мирослава Жукова з Волині налагодила зарубіжну підтримку для переселенців та захисників

  • 866
#ГероїСередНас. Мирослава Жукова з Волині налагодила зарубіжну підтримку для переселенців та захисників

«У мене й думки не було покинути Україну, хоча живу на кордоні з Польщею», – каже секретар Литовезької селищної ради, депутатка від «Слуги Народу» Мирослава Жукова, яка об’єднала зусилля друзів у сусідній Польщі, аби допомогти Україні.

Всього 7 кілометрів – саме стільки від центру Литовезької громади, що на Волині, до кордону із Польщею. Попри таке близьке сусідство, Мирослава Жукова ні на мить не залишала кордони України, а навпаки, використала розташування громади для ефективної роботи.

«24 лютого 2022 року змінило життя кожного українця – і моє теж. В перші дні мене охопив шок, страх, біль і невизначеність. Але я зрозуміла, що розслаблятися не на часі, треба діяти. Першими на допомогу прийшли наші друзі-сусіди з Республіки Польща. Яка це була радість, коли до нас в найближчу громаду почали приїжджати машини з допомогою для військових та цивільних», – ділиться спогадами Мирослава.

Саме відтоді почався процес пошуку шляхів доставки і логістики відправки вантажів. Долучилася до організації такої діяльності й Мирослава.

«Керівництво та працівники сільської ради сортували й відправляли продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни у військову частину міста Володимира. Згодом стали доставляти найнеобхідніше до Луцька, потім на Схід, пізніше на Харків та Київ. Підтримати відгукнулись чи не всі жителі громади», – розповідає депутатка.

Мирослава Жукова сприяла організації ярмарок, ліплення вареників, виготовлення свічок, відправці машин для ЗСУ, долучалася до підтримки переміщених осіб.

«Для дітей, чиї батьки загинули на передовій, і тих, хто зараз в лавах ЗСУ, намагаємось створити теплі та комфортні умови життя в нашій громаді, підтримуємо морально такі родини», – додає Мирослава.

Насамкінець депутатка зазначила: «Цей рік був дуже важким для нас, але ми справились, об’єднались, стали сильнішими заради єдиної мети – Перемоги. Вірю, що війна скоро закінчиться і ми будемо жити в багатій, незалежній, квітучій, європейській Україні, на яку рівнятимуться усі! Разом до Перемоги!».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy