Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Микита Геращенко допомагає відновлювати Бучанську громаду, залучаючи міжнародні організації

  • 420
#ГероїСередНас. Микита Геращенко допомагає відновлювати Бучанську громаду, залучаючи міжнародні організації

Коли почалася повномасштабна війна, частина Київської області була окупована росіянами. У багатьох населених пунктах відбувалися запеклі бої, тисячі людей не мали змоги виїхати. Серед них – депутат Бучанської міської ради від «Слуги Народу» Микита Геращенко.

«Попри те, що разом із колегами ми перебували в окупації, з першого дня війни почали об’єднувати людей, аби підтримувати ЗСУ, активно долучалися до інформаційних кампаній, адже окуповані території були повністю без зв’язку. Тож перед нами стояла місія оперативно інформувати населення про те, що відбувається в країні. З окупації я вийшов разом з односельчанами 9 березня, пішки через переправу», – згадує депутат.

Вже наступного дня Микита разом із батьком – депутатом Київської облради від «Слуги Народу» Вадимом Геращенком – долучилися до роботи обласної військової адміністрації та почали шукати гуманітарну допомогу в ЄС і на заході України.

«Ми організовували пошук вантажів та спрямування їх до Київщини, адже перший місяць після окупації був найважчим. Я використовував і особисті контакти, і робочі, і ті, які залишилися після проходження навчання на курсі лідерства від Міжнародного республіканського інституту. Коли всі зрозуміли, що відбувалося у Бучі і скільки мирних людей закатовано, багато міжнародних партнерів долучилися до підтримки населення», – розповідає депутат.

Микита Геращенко ініціював роздачу близько 1000 продуктових наборів та пасок селам Бучанської громади, придбання тканини для плетіння маскувальних сіток. Окрім того, разом з батьком організували передачу двох автівок та дрона DJI Mavik 3 бійцям на передову. Також ініціюють забезпечення захисників продуктами, засобами гігієни, кремами, антисептиками та миючими засобами.

На посаді начальника відділу міжнародних відносин Київської обласної ради наш партієць зустрічався з послами іноземних держав та представниками міжнародних організацій. За цей період розпочато відновлення інфраструктурних об’єктів в області, налагоджено внутрішню комунікацію з територіальними громадами щодо питань міжнародної співпраці та зібрано воєдино сотні сторінок аналітичної інформації для презентацій, які будуть використовуватися для майбутньої відбудови Київщини і залучення інвестицій.

«Я відчув себе дійсно корисним у тому, що робив і продовжую робити. Це і гуманітарна робота, і міжнародна. Кожен українець має бути на своєму місці і працювати задля нашої майбутньої перемоги», – наголошує Микита Геращенко.

Зараз депутат очолює відділ забезпечення та супроводження проєктів Управління міжнародного співробітництва Київської обласної військової адміністрації та продовжує допомагати відновлювати життя у Бучанській громаді.

«Попереду ще багато роботи, але спільними зусиллями, незламним українським духом та згуртованістю ми відбудуємо наш регіон та обов’язково здолаємо російського окупанта!», – впевнений він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy