Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Микита Баня з Сумщини активно підтримує тероборону громади

  • 1094
#ГероїСередНас. Микита Баня з Сумщини активно підтримує тероборону громади

Сумщина має найбільшу протяжність кордону з рф. Це стало основною проблемою під час війни. Громади, особливо прикордонні, захищали себе, як могли. Депутат Сумської обласної ради від «Слуги Народу» Микита Баня одразу включився в роботу із забезпечення формувань тероборони необхідними речами.

«Суми були в оточенні. Логістика на нулі. Але я знав, що нашим хлопцям потрібна допомога, і це надавало сили», – розповідає депутат.

Фактично з перших днів Микита Баня разом з колегами по партії забезпечували наших бійців продуктами харчування, одягом. Знаходили можливості забезпечити транспорт паливом.

«Авжеж було страшно, страх – це нормально. У мене є родина, за яку я відповідальний, але водночас розумію, що мої діти мають рости у вільній та незалежній країні. І хлопці, які стоять на захисті моєї держави, потребують допомоги», – ділиться думками чоловік.

Микита Баня згадує, що перші місяці війни проходили як у тумані, в постійному русі. Щось шукали, з кимось домовлялися і намагалися доставити необхідне. Фактично люди не спали у той час, втома була постійним відчуттям.

Коли окупанти залишили область, роботи стало в рази більше. Деокуповані території потребували допомоги, людям не вистачало харчів та елементарних побутових речей.

«Пам’ятаю, як в перші дні після визволення ми поїхали до Тростянця, повезли гуманітарку. Я завжди знав, що наші люди сильні, але те, що я побачив, відверто вразило. Тому наша команда прийняла рішення – посилити допомогу», – розповідає Микита.

В допомозі жителям Сумщини, що постраждали від війни, весна пролетіла швидко. Також фактично весь час намагалися закрити потреби військових. Часто виїжджали на нуль, везли все необхідне. Сьогодні Сумщина щодня потерпає від обстрілів. Щодня хлопці стоять на стражі кордонів нашої країни.

«Я можу допомогти. Можу, тому що я українець, тому що мені важливо майбутнє моїх дітей. Фактично всі ми, українці. зараз одне ціле. Ми захищаємо свою державу», – наголошує депутат.

Зараз Микита Баня разом з командою продовжує працювати для забезпечення потреб українських бійців.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy