Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Маріуполець Юрій Давиденко об’єднав переселенців зі Сходу в коворкінгах

  • 370
#ГероїСередНас. Маріуполець Юрій Давиденко об’єднав переселенців зі Сходу в коворкінгах

Наприкінці березня депутату Маріупольської районної ради від «Слуги Народу» Юрію Давиденку вдалося вирватись з окупованого міста і переїхати в Мукачево. На той момент там вже було багато людей з Донеччини – усі вони тікали від війни і намагались знайти своє місце у нових реаліях.

«Багато людей жили у прихистках. Не було офісів, не було можливості нормально працювати в тимчасово орендованих будинках. Саме тому ми вирішили для початку залучити наші зв’язки та можливості і знайти місце, куди переселенці могли б просто приходити і працювати. Відкрили перші такі коворкінги в Мукачево, потім у Хмельницькому», – розповідає депутат.

Згодом почали проводити там зустрічі переселенців, щоб вони обмінювались досвідом і просто спілкувались, проводили фестивалі української кухні, навчальні лекції тощо.

«У Маріуполі ми мали такі хаби і часто проводили там тренінги, освітні лекції. Тож у Мукачево ми знову почали це робити. Приходило багато молоді. З часом нам вдалось створити таке ком’юніті, де люди раді були бачити своїх земляків. Під час таких зустрічей усі обіймались, ділилися своїми історіями. Атмосфера була неймовірна, кожен відчував підтримку!», – згадує маріуполець.

У планах Юрія Давиденка та його команди – відкрити реабілітаційний центр у селі Мартинківці на Хмельниччині. Разом з командою однодумців він вже шукає для цього кошти та партнерів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy