Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Максим Коханов з Сумщини організував роботу гумштабу та патрулювання місцевої самооборони

  • 512
#ГероїСередНас. Максим Коханов з Сумщини організував роботу гумштабу та патрулювання місцевої самооборони

Конотоп на Сумщині від початку повномасштабного вторгнення опинився під прицілом окупантів. Місто перебувало в оточенні, залишаючись фактично заблокованим від кінця лютого до початку квітня.

Жителі міста відчували постійну небезпеку та знаходились під ризиком окупації. Депутат Конотопської міської ради від партії «Слуга Народу» Максим Коханов зрозумів, що треба об’єднуватись і діяти швидко.

«З другого дня було зрозуміло, що потрібно збирати людей, організовувати самооборону міста, щоб в разі чого відбивати наших людей. Ми не знали, за ким вони прийдуть, але знали, що своїх не віддамо. Організувались швидко, почали зі свого району. Участі в бойових діях ми не брали, але під час патрулювання вдалось затримати кількох мародерів і в’язня-втікача», – згадує Максим Коханов.

Крім того, потрібно було допомагати жителям Конотопа. Вони фактично опинились на межі гуманітарної кризи, адже через блокаду не мали можливості отримувати необхідну їжу, ліки та інші речі першої необхідності.

«В перші тижні ми через день роздавали людям молоко і хліб – це щоразу були тони продуктів. Але з кожним днем ставало очевидно, що цього недостатньо: проблеми з їжею та іншими базовими речами в місті наростали», – розповідає Максим Коханов.

Тоді він разом з нардепом Олександром Качурою запустив гуманітарний штаб. Найскладнішим етапом була логістика, організувати ланцюжок постачання було дуже непросто.

«Кожен раз ми з різними водіями, на різних машинах проїжджали цей маршрут, щоб не привертати зайвої уваги та не потрапити під обстріл рашистів. Замість звичних трьох годин дорога в одну сторону займала 8-9 годин. Намагались оминати колони військової техніки рашистів та їх засідки. Сотні ящиків та десятки тон допомоги ми нашою командою завантажували, розвантажували, розвозили та роздавали. Розвозили по навколишнім селам їжу, ліки, памперси. Ми перетворили партійний офіс на гуманітарний штаб, який працює і досі», – каже Максим Коханов.

Гуманітарний штаб «Слуги Народу» працював не тільки для цивільних. Там отримували допомогу й військові, які в той період не мали змогу отримати достатнього забезпечення.

«Привозив генератори, одяг, каремати, спальники, ліки. «Джавеліни» чи «Байрактари», звісно, привезти не виходило, але все ще попереду», – жартує конотопський депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy