Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Максим Бондаренко ініціював відкриття школи волонтерів у Харкові

  • 595
#ГероїСередНас. Максим Бондаренко ініціював відкриття школи волонтерів у Харкові

З перших днів повномасштабного вторгнення голова фракції «Слуга Народу» в Харківській міській раді Максим Бондаренко зрозумів, що людей, які хочуть допомагати – багато, але вони не мають достатньо інструментів для координації і налагодження роботи. Саме тому він спільно з колегою-депутатом Олександром Котуковим вирішив ініціювати відкриття школи для волонтерів Open Volunteer School.

Як і робота волонтера, школа також є безоплатною. Її єдина мета – допомогти представникам волонтерських організацій Харківщини. Майбутнім волонтерам розповідають про ефективну комунікацію, надання першої домедичної допомоги, пошук та залучення грантових ресурсів, мінну безпеку та правила поведінки з вибухонебезпечними предметами, безпеку волонтерів в умовах обстрілів, засади правового регулювання волонтерської діяльності, основи самооборони.

Серед тренерів школи – викладачі Національного університету цивільного захисту України, фахівці Національної поліції України, практикуючі адвокати, бізнес-тренери, експерти міжнародних організацій.

Опанування курсу школи триває 2 тижні.

«Зі школи вже випустили 35 сертифікованих волонтерів. Це люди, які раніше або частково займались волонтерством, або поки не займались ним взагалі. Я радий, що на наш запит відгукнулось чимало людей. Так ми поширюємо роботу волонтерів на всю область, що вкрай важливо, особливо на деокупованих територіях Харківщини. Чимало випускників ще під час навчання координуються між собою і працюють спільно. Хтось шукає допомогу військовим, хтось – продукти харчування, інші – медикаменти. Всі разом ми працюємо як один організм, де кожен чітко знає свої обов’язки і працює на благо громаді», – зазначив Максим Бондаренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy