Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Людмила Головашич з Вінниччини сформувала потужний тил для громади та військових

  • 282
#ГероїСередНас. Людмила Головашич з Вінниччини сформувала потужний тил для громади та військових

Людмила Головашич, депутатка Гайсинської районної ради від «Слуги Народу», із початку військової агресії набула повноважень начальника Гайсинської військової адміністрації.

«Функції, повноваження, сфера діяльності докорінно змінились із запровадженням воєнного стану. Довелося опановувати та забезпечувати в межах компетенції на території Гайсинського району виконання прийнятих та скоригованих в умовах сьогодення норм законодавства України з питань оборони, мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення», – говорить Людмила Головашич.

Депутатка сприяла вчасному ухваленню оборонних програм в територіальних громадах району, що дало змогу вже на час повномасштабного вторгнення ні на мить не зупиняти фінансування і виконання всіх необхідних заходів задля допомоги Збройним силам України. А саме ініціювала виділення з районного бюджету 2 млн 485 тис гривень на цільові програми.

За сприяння Людмили Головашич на фронт було передано квадрокоптер, тепловізори, бронежилети, генератори, продукти харчування, канцелярські товари, одяг, медикаменти тощо.

Громада, в якій знайшли прихисток близько 28 тисяч переселенців, була в надійних руках Людмили Головашич, яка щоденно працювала задля забезпечення підтримки та допомоги внутрішньо переміщеним особам, родинам наших Героїв, багатодітним родинам, діткам-сиротам, самотнім громадянам району, а також долучилась до допомоги жителям звільнених територій Київщини, Житомирщини, Херсонщини.

«Мої зустрічі з ВПО в кожній територіальній громаді стали традиційними. Виїзні прийоми з ними відбулись у понад 90 населених пунктах району. За підтримки Вінницької обласної військової адміністрації цій категорії осіб надана значна допомога як продуктами харчування, так і одягом», – говорить депутатка.

В районі реалізується Програма підтримки родин захисників та захисниць України. Людмила Головашич провела вже 50 зустрічей з цією категорією сімей.

Крім того, депутатка зазначила, що вдалось залучити іноземців до надання гуманітарної допомоги: «Власне, знайомство з французькими друзями, які надалі стали донорами для ЗСУ, відбулось саме через соціальні мережі, де вони мали можливість відслідковувати мою діяльність з координації надання допомоги».

Людмила Головашич додала: «Підтримували також і культурний фронт, організовуючи концерти, і забезпечували належну якість питної води та відновлення лісових насаджень в районі.

Абсолютно всі напрямки життя району важливо підтримувати в належному стані заради його жителів. А особливо зараз, коли питання безпеки так оголилось. Всі маємо дбати про наш завтрашній день разом».

У зв’язку з постійними ракетними обстрілами депутатка активно долучилася до організації захисту об’єктів критичної інфраструктури, облаштування захисних споруд в закладах освіти, пунктів незламності.

«Щодня достойно тримаю свій фронт для наближення Перемоги. Вірю в ЗСУ та пишаюся тим, що я є Українкою! Слава Україні! Героям Слава!» – підсумувала Людмила Головашич.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy