Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Лікар Володимир Костюк організовує медичну гуманітарну допомогу та тримає медичний фронт у Вінниці

  • 433
#ГероїСередНас. Лікар Володимир Костюк організовує медичну гуманітарну допомогу та тримає медичний фронт у Вінниці

Володимир Костюк, лікар вищої категорії за напрямком ортопед-травматолог, депутат Вінницької обласної ради від «Слуги Народу», з самого початку повномасштабного вторгнення був на «передовій» у тилу: займався організацією гуманітарних вантажів, проводив зустрічі із громадянами та внутрішньо переміщеними особами.

«За час, пройдений від початку широкомасштабної війни, спільно з родичами-меценатами, а саме із племінником Павлом Михайловим та сином Віталієм Костюком, скоординували та здійснили передачу трьох автомобілів швидкої допомоги, які потім були передані в заклади охорони здоров’я», – розповідає депутат.

Також. за словами Володимира Костюка, було додатково організовано та доставлено 20 вантажних автомобілів гуманітарної допомоги постраждалим.

«Вважаю своїм обов’язком опікуватись людьми, які приходять до мене у скрутну хвилину», – говорить депутат про свою роботу.

За час широкомасштабного вторгнення проведено понад 100 консультацій для ВПО з первинної медичної допомоги та спільно з помічником з первинної юридичної допомоги. Також забезпечено базові потреби у продуктах, ліках та засобах гігієни.

«Приходять всі. Військові, звичайні цивільні люди, внутрішньо переміщенні громадяни. У кожного своя біда і свої проблеми. Медичного характеру, побутового характеру, юридичні питання. Усі проблеми беруться до уваги, та їх вирішення буде доведене до логічного позитивного результату», – говорить Володимир Костюк.

Депутат наголошує: ми всі знаємо, заради чого працюємо – заради людей та нашої спільної Перемоги.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy