Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Леся Палагнюк з Буковини допомагає військовослужбовцям ЗСУ та цивільним

  • 544
#ГероїСередНас. Леся Палагнюк з Буковини допомагає військовослужбовцям ЗСУ та цивільним

Депутатка Чернівецької обласної ради від «Слуги Народу», лідерка руху Зе!Жінки в Чернівецькій області Леся Палагнюк з перших днів широкомасштабного вторгнення долучилася до діяльності головного гуманітарного штабу Буковини «Олімпія», організованого Чернівецькою обласною військовою адміністрацією

Штаб працював цілодобово. Там збирали, сортували та відправляли до регіонів із найскладнішою ситуацією товари першої необхідності: їжу, воду, ліки, одяг і взуття, постільну білизну, засоби гігієни, дитяче харчування тощо. Гуманітарна допомога надходила з усього світу – Америки, Італії, Іспанії, Румунії, Франції, Австрії, Німеччини, Македонії, Кіпру, Туреччини та інших країн, а також від громад в Україні.

«Були ночі, коли відправляли до 60 тон гуманітарної допомоги. Вантажі спрямовували по всій країні до мешканців Миколаївської, Донецької, Київської, Чернігівської, Сумської, Харківської та інших областей», – розповідає лідерка руху Зе!Жінки в Чернівецькій області.

Леся Палагнюк була однією з ініціаторів формування спеціального формату гумпакетів для цивільних та для військовослужбовців ЗСУ.

«Для формування гуманітарних наборів для військовослужбовців пошили спеціальні торбинки – працювали майстри місцевого коледжу та училищ. Цупку тканину для мішечків надали благодійники. Важить одна така наповнена торбинка 1,5 кілограми. До неї поклали усе, що можна швидко з’їсти та отримати енергію – печиво, батончики, сухофрукти, горішки, консерви, хлібці тощо», – розповідає депутатка Чернівецької обласної ради.

Крім того, Леся Палагнюк ініціювала на Буковині благодійний турнір з футболу серед аматорів пам’яті Героя України Юрія Царика на підтримку ЗСУ. Під час турніру проходила акція зі збору коштів для військовослужбовців.

Варто відзначити, що Леся Палагнюк неодноразово супроводжувала гуманітарні вантажі в небезпечні регіони країни.

«Дякую всім волонтерам, які і є гуманітарним штабом, сім’єю “Олімпії”! Перший місяць роботи була максимум одна година сну на добу, а інколи і без цього. Ваша робота – це наш спільний внесок у перемогу нашої держави!», – наголосила Леся Палагнюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy