Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Катерина Ямщикова з Полтавщини рятує життя у лавах ЗСУ

  • 999
#ГероїСередНас. Катерина Ямщикова з Полтавщини рятує життя у лавах ЗСУ

Депутатка Полтавської міської ради від партії «Слуга Народу» та місцева лідерка руху ЗеЖінки Катерина Ямщикова (донедавна — Катерина Бабіч) служить у лавах ЗСУ. Виконує бойові завдання у складі медичного підрозділу на Слобожанщині та гарячих точках Сходу України.

Прийнявши присягу в травні минулого року, сьогодні вона – т.в.о. начальника медичної служби батальйону під час виконання бойових завдань, старша медикиня евакуаційного екіпажу та інструкторка з тактичної медицини.

«Тактична медицина така сама важлива, як і тактика ведення бою. Адже беручи до рук зброю, ти маєш знати, як допомогти собі та своєму побратиму в разі поранення», — говорить Катерина Ямщикова.

До того, як стати в чергу на вступ до ЗСУ, депутатка разом з однодумцями ініціювала створення одного з найбільших волонтерських об‘єднань в місті «Оборона Полтави», що й досі забезпечує потреби військових.

«Це команда супергероїв. Вони роблять усе можливе та неможливе. Це просто неймовірні люди, які заряджають на боротьбу», — розповідає Катерина.

Медикиня зазначила, що після перемоги хоче повернутися до звичного життя — депутатських обов‘язків, роботи в краєзнавчому музеї, створення проєктів, направлених на розвиток міста.

«Найцінніше для мене – обійми сина, спокійно з ним говорити й знати, що він у безпеці. Тому ми з чоловіком продовжуємо боротися за свободу нашої країни», — каже медикиня.

Чоловік Катерини — Вадим Ямщиков, також є депутатом Полтавської міської ради від партії «Слуга Народу», воїном ЗСУ та учасником проєкту #ГероїСередНас. Вони побралися влітку, у військовій формі та берцях, та з твердою вірою в кінцеву Перемогу.

«Я б хотіла сказати, щоб ніхто не звикав до війни. Візьміть за звичку донатити. Не соромтеся навчатися — мові, історії. Головне, плекайте в собі українське, бережіть своє», — резюмує Катерина Ямщикова.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy