Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Катерина Хліменкова з Маріуполя пережила окупацію та працює волонтером у гуманітарному штабі в Києві

  • 446
#ГероїСередНас. Катерина Хліменкова з Маріуполя пережила окупацію та працює волонтером у гуманітарному штабі в Києві

Депутатка Маріупольської міської ради від партії «Слуга Народу», лідерка ЗеЖінок у Маріуполі Катерина Хліменкова разом зі своєю сім’єю пережила окупацію рідного міста та здолала важкий шлях, аби виїхати до Києва.

Вже декілька місяців вона є волонтером у гуманітарному штабі, що працює на базі евакуйованого до Києва Маріупольського державного університету та надає допомогу своїм землякам, що врятувались від війни.

«Після важкої евакуації з рідного міста та усього, що нам довелось з сім’єю там пережити, складалося враження, що життя зупинилось. Усе, для чого я працювала та жила, здавалося б, зруйноване. Але згодом я почала розуміти, що Маріуполь живе у кожному, хто вижив та зміг виїхати. Саме наші люди – це і є місто Марії», – ділиться депутатка.

Катерина почала працювати волонтером, аби допомогти таким самим містянам, як і вона сама.

«Більшість із нас втратили свої оселі, але отримали таку сильну жагу до свободи та життя, що здатні пережити будь-яку біду», – каже лідерка ЗеЖінок.

Катерина Хліменкова разом з іншими волонтерами штабу збирають, сортують та видають відвідувачам продукти та речі, співпрацюють з благодійними фондами та громадськими організаціями, аби залучити ще більше підтримки.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy