Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Ірина Жеретовська з Кривого Рогу долучилася до організації гуманітарного штабу

  • 283
#ГероїСередНас. Ірина Жеретовська з Кривого Рогу долучилася до організації гуманітарного штабу

Ірина Жеретовська, депутатка Криворізької міської ради від «Слуги Народу», учасниця руху «ЗеЖінки Кривий Ріг», згадує, як 24 лютого мирне життя, де є улюблена робота та приємні хобі, в одну мить зруйнувалось.

Ірина, як і всі українці, пережила спектр кризових емоцій – шок, страх, відчай, сум через те, що багато знайомих мусили виїжджати подалі від наступу росії, на захід. Але нерозуміння і хаос від перших вражень швидко змінилися усвідомленням – треба діяти, треба допомагати.

«В перший день великої війни всі, звичайно, були в ступорі. Не знали, що робити, куди бігти. Але вже буквально з другого дня зібрались, приїхали в офіси партії і почали працювати великою командою», – розповідає депутатка.

Тож Ірина Жеретовська долучилася до організації діяльності одного з пунктів видачі допомоги в Покровському районі.

«Є світло чи нема, у пункті завжди були волонтери. Бо чекають люди – місцеві, переселенці, військові. Не було жодного дня, щоб там комусь не надавали допомогу», – говорить депутатка.

Завдяки постійній роботі керівництва Криворізької організації партії «Слуга Народу» вдається залучати вантажі з різних куточків України, від партнерів і друзів, яким не байдужа доля криворіжців і нових мешканців міста. Тож у гуманітарному хабі постійний процес вивантаження допомоги, сортування, фасування, видачі. І так вже скоро рік.

Лише з-поміж внутрішньо переміщених українців за час великої війни там отримали набори близько 10 000 осіб. А ще була допомога місцевим, з пільгових категорій та батькам немовлят, а також постійне задоволення запитів військових, які боронять нашу землю на фронті.

«Кожна людина – це історія. В час війни – це болючі і страшні історії. Гадаю, ніколи не навчусь не пропускати цей біль через себе… Як люди тікали з рідних домівок, втрачали все. Тому буду допомагати, поки потребують люди, поки у нас є можливість підтримувати інших», – стверджує Ірина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy