Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Ірина Півень заснувала унікальний центр для переселенців Бердянського району

  • 458
#ГероїСередНас. Ірина Півень заснувала унікальний центр для переселенців Бердянського району

Ірина Півень – депутатка Запорізької обласної ради від «Слуги Народу» – вимушена була евакуюватися з Бердянського району, що перебуває в тимчасовій окупації. Вона не з чуток знає, як важко адаптуватися на новому місці та наскільки важлива переселенцям усіляка підтримка.

Запоріжжя приймає щоденно сотні переселенців. З початку широкомасштабного вторгнення їх кількість сягнула близько 200 тисяч. Більшість з них потребує допомоги не тільки  гуманітарної, а й психологічної та юридичної, часом і медичної.

Ірина для підтримки вимушено переміщених осіб заснувала Інформаційно-ресурсний центр Бердянського району. У закладі з переселенцями працює низка фахівців: юрист, який допомагає з оформленням документів, довідок та спадку;  ведуть прийом медичні працівники, які, крім обстежень, можуть виписати рецепт чи направити на аналізи; психолог допомагає вирішити проблеми особистого характеру. Також ведуть прийом фахівці центру зайнятості та пенсійного фонду.

«У центрі ми також організовували зустрічі з представниками Бердянських вишів та коледжів, які тимчасово переїхали до Запоріжжя, і батьки абітурієнтів мали змогу отримати інформацію про вступ та подальше навчання дітей з перших вуст», – розповідає депутатка.

Ірина організувала і дозвілля для переселенців – регулярно проводять екскурсії містом, демонструють покази українських фільмів, а малеча може пограти у дитячій кімнаті з волонтерами.

«Крім того, центр став таким хабом, де люди можуть просто поспілкуватися безпосередньо з іншими переселенцями з Бердянська, обмінятися новинами, дізнатися про долю тих, хто залишився або поїхав далі. Така взаємна підтримка дуже важлива у цей час!» – підсумувала Ірина Півень.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy