Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Ірина Чуб сформувала мережу надання гумдопомоги громаді на Харківщині

  • 563
#ГероїСередНас. Ірина Чуб сформувала мережу надання гумдопомоги громаді на Харківщині

Ірина Чуб, депутатка Безлюдівської селищної ради від «Слуги Народу», з перших днів повномасштабного вторгнення активно долучається до волонтерської діяльності на Харківщині. Разом з мешканцями громади ініціювала облаштування найпростішого укриття в одному з підвальних приміщень на території округу. Згодом в цьому укритті змогли рятуватись жителі громади.

Також депутатка ініціювала створення груп в месенджерах «Діти ОТГ» та «Ліки ОТГ» для комунікації, пошуку та замовлень безкоштовних ліків, дитячого харчування, підгузків. До цих груп були залучені сімейні лікарі, які надавали консультації онлайн.

Разом з командою долучалася до евакуації – у перші тижні війни вивозили з Харкова та Безлюдівки мам з дітьми, які виявили бажання переїхати в більш безпечне місце.

«Роботи було чимало, але щоб не впадати в хаос, потрібно було сформувати систему. Ми з командою так і зробили – визначили пріоритетні напрямки, поставили собі завдання і працювали на їх вирішення. Також допомагали самі жителі – з їх допомогою виокремили «старших по вулиці», які фіксували людей, що потребують допомоги. За підтримки небайдужих надано гуманітарної допомоги для понад 6000 мешканців громади. Окремий напрям – допомога для військових – у громаді плетуть сітки, варять свічки. Зараз готують свій пункт незламності. Тож разом працюємо для Перемоги», – зазначила Ірина Чуб.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy