Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Ігор Захарченко з Харкова долучився до роботи гуманітарного штабу

  • 500
#ГероїСередНас. Ігор Захарченко з Харкова долучився до роботи гуманітарного штабу

Голова фракції «Слуга Народу» в Харківській обласній раді Ігор Захарченко з першого дня повномасштабної війни активно долучився до організації роботи одного з гуманітарних штабів Харківщини. 

«У штабі відбувалося приймання, розвантаження, забезпечення логістики вантажів, адресне доставлення гуманітарної допомоги мешканцям міста Харків, які зверталися за такою підтримкою», – розповідає Ігор Захарченко.

Усе це було можливим завдяки підтримці партнерів та небайдужих мешканців регіону. Разом із командою депутат і зараз організовує гуманітарну допомогу мешканцям міст, сіл та селищ Харківщини, а також опікується потребами ВПО та наших захисників.

«Ініціюємо передачу продуктів харчування, засобів гігієни, побутової хімії та медикаментів. Тобто стараємось закрити усі базові потреби місцевого населення, тимчасово переміщених осіб та військовослужбовців. Постійна комунікація з командою нашої фракції, а також робота з міжнародними партнерами, благодійними організаціями дають змогу підтримувати мешканців Харківщини та поступово відновлювати мирне життя в аж ніяк не мирному Харківському регіоні», – розповідає Ігор Захарченко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy