Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Ігор Штефан з Полтавщини підтримує гуманітарний фронт

  • 311
#ГероїСередНас. Ігор Штефан з Полтавщини підтримує гуманітарний фронт

Депутат Кременчуцької міської ради від партії «Слуга Народу», лідер руху ЗеМолодіжка Кременчуцького району Ігор Штефан з моменту повномасштабного вторгнення направив усі сили на підтримку переселенців та армії.

«Щойно дізнався про перші вибухи в країні, відразу зрозумів, що потрібно організовувати допомогу на місцях. Ініціював створення пункту збору «Допомога Кременчук». Там волонтери та місцева влада збирали все необхідне для тимчасового побуту родин ВПО», – розповів Ігор Штефан.

З однодумцями депутат зустрічав людей на залізничному вокзалі та супроводжував до Центру тимчасового перебування «Кременчук». Долучився до фасування та організації видачі продуктових наборів та засобів гігієни в пункті видачі допомоги «Гуманітарний Кременчук».

«Було важко та напружено, але ми з командою все робили злагоджено та швидко, що навіть отямитися було ніколи», – згадує Ігор Штефан.

Під час трагедії 27 червня, що сталася з людьми в ТЦ «Амстор», в який потрапила ворожа ракета, разом з колегами допомагав на пункті підтримки, де небайдужі готували бутерброди та чай для рятувальників.

Також депутат долучається до гуманітарних ініціатив, спрямованих на підтримку дітей.

«Сьогодні тяжко всім, проте найбільшої уваги та психологічної підтримки потребують дітки з сімей ВПО. Адже побачені жахи та постійний стрес може зруйнувати їхню психіку», – поділився Ігор.

На базі офісу Молодіжного Парламенту Кременчука, у якому Ігор є координатором деяких проєктів, він активно допомагає організовувати різноманітні майстер-класи для дітей ВПО, щоб підтримати родини переселенців та відволікти дітей від війни.

«На цьому не зупиняємося та працюємо далі! Планую й надалі безперервно ініціювати допомогу із забезпечення потреб для військових та підтримки ВПО», – додав Ігор Штефан.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy