Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Ігор Новицький з Черкащини допомагає пораненим воїнам отримати американські протези

  • 346
#ГероїСередНас. Ігор Новицький з Черкащини допомагає пораненим воїнам отримати американські протези

П’ятеро українських воїнів, які втратили у боях нижні кінцівки, отримали сучасні протези від американської благодійної організації Protez Foundation. Їх встановили у США. Організував транспортування депутат Черкаської обласної ради від фракції «Слуга Народу» Ігор Новицький.

«У межах робочої поїздки до Америки я побував на підприємстві, що спеціалізується на виготовленні протезів. Разом з ініціативною групою Protez Foundation, яка створила у Міннеаполісі осередок, що займається питаннями безоплатного протезування та реабілітації постраждалих на війні, ми обговорили можливість допомоги моїм співвітчизникам – щоб ці якісні протези можна було встановлювати в Україні. Для мене було дуже важливо долучитися до цього процесу. П’ятірку наших хлопців доставили у Міннеаполіс, і вже наступного дня вони почали робити свої перші кроки на нових протезах», – розповів Ігор Новицький.

Допомогти українським воїнам стати мобільними та покращити якість їхнього життя – це найменше, що можна зробити для тих, хто боронить нашу країну, переконаний депутат. З перших днів повномасштабної війни він одразу включився в роботу та зініціював забезпечення формувань тероборони Тальнівщини, Звенигородщини, Уманщини необхідними речами, амуніцією та продуктами.

«У пошуках більш-менш безпечного місця на Черкащину ринула хвиля вимушених переселенців. Усі вони потребували нашої підтримки. Завдяки співпраці із Всеукраїнською аграрною радою налагодили доставку гуманітарної допомоги з Європи, – поділився досвідом Ігор Новицький. – Також сконтактували із американськими благодійними фондами. Домовилися з ними про гуманітарні вантажі для переселенців у Тальнівській громаді. І так усе закрутилося».

На сьогодні на Тальнівщині знайшли прихисток більш як 4000 внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської та Запорізької областей. З початку повномасштабної війни для них та місцевих жителів, що також опинилися у скруті, роздали майже 500 тонн гуманітарної допомоги. А це продуктові набори, засоби гігієни, одяг.

Завдяки благодійному фонду з Хорватії вдалося забезпечити місцеву районну лікарню необхідними ліками. Також для закладу зусиллями інвестора придбали вартісне медичне обладнання. Це було дуже на часі з огляду на кількість нових пацієнтів.

«Робота триває. Звертаємося до благодійних фондів і місцевих волонтерів з проханням підтримати тих, хто цього потребує. Також мій підприємницький досвід та зв’язки стали у пригоді в питаннях ініціювання придбання військового обладнання та автомобілів для захисників. Доки вони стоять на передовій, ми тут, у тилу, маємо допомагати усім, чим можемо», – підсумував депутат Ігор Новицький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy