Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Геннадій Глухманюк ініціював створення центру гуманітарної допомоги на Вінниччині

  • 386
#ГероїСередНас. Геннадій Глухманюк ініціював створення центру гуманітарної допомоги на Вінниччині

Від самого початку широкомасштабного вторгнення Геннадій Глухманюк, голова Могилів-Подільської громади від партії «Слуга Народу», рішуче зустрів нові виклики та завдання. За його ініціативи при міській раді створено координаційний центр надання гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок війни, а також для допомоги військовим.

З 24 лютого Геннадій Глухманюк вміло налагодив роботу із внутрішньо переміщеними особами та разом з командою розмістили в місті понад 10 тисяч людей.

«В координаційному центрі міської ради цілодобово приймали внутрішньо переміщених осіб і забезпечували їх найнеобхіднішим: житлом, медичними послугами, харчуванням, одягом, засобами гігієни тощо», – говорить голова.

Також необхідно зазначити, що для тих, хто тимчасово залишився проживати в громаді, з ініціативи міського голови було організовано безкоштовне харчування тричі на день і послуги з прання.

Геннадій Глухманюк каже: «Багато наших земляків нині на передовій. Вони захищають рідну землю, нашу незалежність і найцінніше – свої родини. Наш обов’язок – підтримувати їхній тил».

Саме тому з міського бюджету для сприяння обороноздатності наших військових, а також інших нагальних потреб воєнного часу підрозділам ЗСУ, ДПСУ, ДСНС, МВС, РТЦК та іншим були виділені необхідні кошти.

Геннадій Глухманюк запустив не одну важливу ініціативу у громаді. До прикладу – виготовлення буржуйок бійцям на фронт.

«Від військових були замовлення, і моя родина організувала процес виготовлення металевих пічок для наших захисників. Воїни з честю боронять рідну землю, а наш обов’язок їх підтримувати!», – прокоментував голова громади.

Завдяки Геннадію Глухманюку для потреб військових та ВПО від закордонних партнерів та благодійників надійшло понад 10 тон гуманітарного вантажу та три позашляховики.

«Віримо в ЗСУ і працюємо для перемоги», – з таким гаслом Геннадій Глухманюк впевнено стоїть на варті тилу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy