Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Ганна Приймак зі Львівщини шиє одяг для ЗСУ та підтримує переселенців

  • 307
#ГероїСередНас. Ганна Приймак зі Львівщини шиє одяг для ЗСУ та підтримує переселенців

Ганна Приймак, депутатка Бродівської міськради від «Слуги Народу», уже понад 20 років очолює швейне підприємство. Вона забезпечила роботою десятки місцевих мешканців. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії в Україну, мобілізувала своїх працівників працювати задля перемоги.

Тож на підприємстві стали шити одяг для військових. Також Ганна Приймак працевлаштувала людей, які переїхали із зон бойових дій.

Тим часом підприємство налагодило співпрацю із німецькими благодійниками, які передають в Україну гуманітарні вантажі.

Зокрема, на прохання Ганни Приймак німецькі партнери, благодійна організація «Україна Допомога Брайтшайд імені Святого Лаврентія» (представник – Генріх Беннер), надавала гуманітарну допомогу українцям.

Організація передала для військовослужбовців медикаменти, засоби гігієни, продукти харчування у Головний військовий клінічний шпиталь у Києві та Бродівську центральну міську лікарню.

Загалом завдяки співпраці підприємства, яке очолює Ганна Приймак, та німецьких доброчинців в Україну привезли понад 25 тон гуманітарних вантажів для потреб ЗСУ та вимушено переселених осіб, які мешкають на території Золочівського району.

«Наше підприємство уже кілька років має дружні стосунки із німецькими партнерами. Спільними зусиллями ініціюємо допомогу і фронту, і ВПО, наближаючи нашу перемогу», – зазначила Ганна Приймак.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy