Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Ганна Мельничук з Донеччини ініціювала створення гуманітарного штабу, що працює з початку війни

  • 279
#ГероїСередНас. Ганна Мельничук з Донеччини ініціювала створення гуманітарного штабу, що працює з початку війни

Депутатка Костянтинівської міської ради від партії «Слуга Народу» Ганна Мельничук з 25 лютого разом з волонтерами та колегами з фракції долучалася до надання необхідної допомоги мешканцям Костянтинівки, а згодом і переселенцям, які знайшли тут прихисток.

Згодом команда волонтерів стала більшою, і за ініціативи Ганни Мельничук було створено волонтерський штаб, який працює вже понад 8 місяців. За цей час командою штабу надано допомогу більш як тисячі молодих матусь, переселенцям з гарячих точок. Волонтери сприяли у відновленні функціонування двох бомбосховищ – у Костянтинівці та в селі Червоний, надали допомогу лікарням та пологовому будинку, Територіальному центру соціального обслуговування громадян.

«З початком повномасштабної війни активну підтримку почали надавати міжнародні благодійні фонди та громадські організації. Завдяки ним штаб отримав та продовжує отримувати тисячі кілограмів продуктів, життєво важливих ліків, засобів гігієни, одягу. Війна показала, якими сильними ми можемо бути, коли згуртовані, і якими великими можуть бути результати спільної роботи», – каже Ганна Мельничук.

Загалом за весь час волонтерський штаб видав понад 100 тон їжі, охопив допомогою більш ніж 5 тисяч людей та попри небезпеку продовжує працювати для людей.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy