Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Дарина Ємець допомагає мешканцям Харківщини та переселенцям

  • 219
#ГероїСередНас. Дарина Ємець допомагає мешканцям Харківщини та переселенцям

Депутатка від «Слуги Народу» у Барвінківській міській раді Дарина Ємець із першого дня повномасштабного вторгнення шукала способи, як допомогти своїй громаді.

Разом із колегами по фракції Дарина ініціювала видачу понад 5000 продуктових наборів для місцевих мешканців. Реагуючи на запити жителів, за підтримки партнерів їй вдалося знайти та доставити понад 4000 найменувань лікарських засобів. Особливо важливо це було навесні та восени, у період сезонних застуд.

Депутатка організовувала надання допомоги й захисникам – протягом цього часу вдалося спрямувати три генератори на потреби ТрО.

«Роботи з перших днів вторгнення було чимало. Але спільними зусиллями команди та за підтримки небайдужих вдалося багато чого зробити. До прикладу, допомагали у питаннях організації евакуації. За цей час вдалось вивезти 820 осіб з небезпечних територій громади, у розміщенні сприяли більш як 700 людям. Триває робота і зараз», – запевняє Дарина Ємець.

Зараз депутатка проводить консультації з питань соціального захисту населення. А також роз’яснює процедуру компенсації за придбання генераторів для ОСББ та багатоповерхових будинків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy