Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Даніель Солодчик евакуював з Харківщини понад 800 людей з інвалідністю

  • 316
#ГероїСередНас. Даніель Солодчик евакуював з Харківщини понад 800 людей з інвалідністю

Депутат від «Слуги Народу» Височанської селищної ради на Харківщині Даніель Солодчик з перших днів повномасштабної війни активно допомагає жителям громади.

На його прохання волонтери та партнери забезпечували мешканців гуманітарними пакунками, привозили таку підтримку людям у сховища. Діставали та доставляли амуніцію для захисників, медичні препарати для лікарень області.

Окрім того, він активно займається евакуацією людей з Харківщини. З березня з допомогою партнерів Даніель Солодчик допоміг в евакуації Укрзалізницею понад 800 людям з інвалідністю. Харків’яни виїжджали в більш безпечні регіони або в країни Європи.

«З перших днів повномасштабного вторгнення до мене зверталось багато людей, які хотіли евакуюватись з міста чи області. Харківщина потерпала від постійних бомбардувань. Людям з інвалідністю важко виїхати навіть з дому, аби дістатись до евакуаційних потягів на вокзалі. Громадський транспорт, як і таксі, у перші тижні війни працювали з перебоями, тому ми разом з нашими друзями допомагали своїми силами», – розповідає депутат.

Спільно з Харківською обласною радою, народними депутатами, підприємцями та громадськими організаціями об’єднувались і шукали шляхи, як допомогти людям логістично, куди їх можна доправити.

«Станом на зараз вдалось евакуювати понад 800 людей, але це не остаточна цифра, адже робота триває», – зазначає Даніель Солодчик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy