Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Арсен Мелкумян працює над тим, аби Ужгород був надійним тилом

  • 529
#ГероїСередНас. Арсен Мелкумян працює над тим, аби Ужгород був надійним тилом

Ужгород з перших днів повномасштабного вторгнення став прихистком для тисяч українців, які були вимушені тікати з рідних міст.

Аби систематизувати всі процеси, організувати забезпечення усіх першочергових потреб ВПО, уникнути хаосу, депутат Ужгородської міської ради від «Слуги Народу» Арсен Мелкумян разом із командою розпочали майже цілодобову роботу.

«Вже зранку 24 лютого зрозуміли, що ситуація складна. Що люди з інших куточків країни приїжджатимуть в Ужгород в пошуках прихистку. Зібралися разом з однопартійцями та депутатами інших фракцій, почали планувати подальші дії. Як і прогнозували, вже за день прибували потяги з надзвичайно великою кількістю українців, які потребували нашої підтримки та допомоги. Там одразу були наші колеги, волонтери, котрі приносили їжу та гарячі напої для тих, хто приїжджав, надавали психологічну підтримку, підказували, куди можна піти далі», – розповідає Арсен Мелкумян.

Водночас створили першу гарячу лінію, на якій надавали інформацію про те, куди можна приїжджати, де отримати ту чи іншу допомогу, часто навіть просто психологічну. Відтак ініціювали облаштування цілодобового центру прийому гуманітарної допомоги та пункту розподілу населення, який працює і донині.

«Також чимало людей було на кордоні, де відкрили ще й піший перехід. Сотні жінок з дітьми, часто без жодних речей намагалися відправитися у пошуках прихистку до іншої країни. Там теж разом із небайдужими містянами організували забезпечення всім необхідним, аби в чергах могли щось поїсти чи зігрітися», – додав депутат.

За його словами, в ті ж перші дні почав працювати гуманітарний хаб, адже завдяки комунікації з іншими державами, міжнародними організаціями вдалося отримати чимало вантажів для вимушених переселенців, які проживали в Ужгороді.

«І все це тільки кілька днів. Ми намагалися працювати всі злагоджено, аби уникнути паніки та хаосу, розуміли, що маємо бути зібрані та єдині, забезпечити тут надійний тил. Сьогодні робота активно продовжується, так буде до нашої перемоги! Зараз можу лише подякувати волонтерам усього світу, які добре дали нам зрозуміти, як треба діяти. Досвідчені світові волонтерські організації ділилися з нами не тільки матеріальними благами, а й досвідом роботи. І це було дуже цінно», – підкреслив Арсен Мелкумян.

Громада та депутати долучилися до акції «Допоможи Херсону», висадили 35 символічних дерев на Алеї Життя у Боздоському парку, вшанувавши пам’ять загиблих у війні ужгородців, підготували вуличну інсталяцію «Уклонімося пам’яті загиблих героїв».

«Наші військові мають мужність, хоробрість, витримку, силу волі, віру. Я бажаю їм повернутися живими. А нам усім, хто робить зараз свою роботу в тилу, бажаю бути гідними їхнього подвигу. Я знаю, що таке війна, з власного дитячого досвіду – вона змінює нас самих і наше ставлення до світу навколо», –  додав Арсен Мелкумян.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy