Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Аріна Сивак організовувала розселення ВПО та доставку десятків тон гумдопомоги

  • 358
#ГероїСередНас. Аріна Сивак організовувала розселення ВПО та доставку десятків тон гумдопомоги

Депутатка Івано-Франківської обласної ради від партії «Слуга Народу» Аріна Сивак свій волонтерський шлях розпочала ще у 2014 році. Тож з початку повномасштабного вторгнення вона, як і багато інших українців, стала надійною опорою для переселенців, військових, жителів громади.

З 24 лютого разом із командою депутатка налагодила процес надання прихистку сотням людей, які тікали від ворожої навали, часто полишаючи все разом зі своїми домівками.

«Насправді складно уявити, як люди тікали в домашніх тапочках, часом в халатах… Війна настигла їх і відняла спокійне розмірене життя… Ніколи не відчувала стільки болю і відчаю», – згадує ті перші страшні дні Аріна Сивак.

Крім розселення ВПО, потрібно було організовувати усіма можливими і неможливими шляхами щоденну доставку десятків тон гуманітарної допомоги до цивільних та військових у різні куточки країни, де ворог стояв на порозі. За це рік за плечима – безліч годин на складах, у дорозі, на кордонах з деклараціями, у розробках логістичних маршрутів та сотні успішних, здавалося б, нереальних речей.

Депутатська діяльність також нікуди не зникає навіть в такий нелегкий час. Тож працювалося ще більше та ще інтенсивніше. Виїзди на прохання громад, зустрічі з жителями, опрацьовані десятки звернень громадян із запитами різного характеру, більшість з котрих вдавалося вирішувати. Аріна залучила кошти з обласного бюджету розвитку для поточних ремонтів та систем вентиляції приміщень для внутрішньо переміщених осіб та укриттів у школах.

«Час невпинно пливе, і на календарі знову лютий, який для українського народу не закінчувався ще з 2022 року. Та попри те, що кожен день випадає нам пережити, планую робити усе можливе заради Переможного Миру. Іншого шляху немає», – таким бачить свій 2023 рік Аріна Сивак.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy