Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Анжела Прушковська з Полтавщини ініціювала видачу гуманітарної допомоги для наймолодших українців

  • 418
#ГероїСередНас. Анжела Прушковська з Полтавщини ініціювала видачу гуманітарної допомоги для наймолодших українців

З початку повномасштабного вторгнення депутатка Полтавської районної ради від «Слуги Народу» Анжела Прушковська спрямувала всі сили на волонтерську діяльність. Вона долучилася до діяльності великого місцевого гуманітарного пункту. Брала активну участь в організації точки збору/видачі потреб для ТрО – від продуктів до екіпірування.

«Ми навчилися робити ті речі, яких ніколи не вміли. Зосередили сили на допомозі тим, хто потребує, та тим, хто захищає наші домівки й країну», – говорить депутатка.

Анжела Прушковська тоді ініціювала відправку гуманітарних вантажів на Харківщину та Сумщину, спрямування для пункту 120 одиниць ліхтарів та прожекторів, офісного приладдя, робочого інструменту. Для бійців ТРО – передачу 40 бронежилетів та труб, біноклів, коліматорів, тепловізорів, батарейок.

Пізніше, наприкінці березня, за сприяння депутатки в Полтаві почав працювати пункт видачі гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених матусь та їхніх дітей.

«Ми виявили, що одна з найбільш незахищених категорій — діти. Адже на початку повномасштабного вторгнення товари для них зникли з полиць магазинів, а ті, що були — занадто дорого коштували. До того ж евакуйовані родини з інших міст не змогли забрати з собою все необхідне для дітлахів», – розповідає Анжела Прушковська.

Депутатка знайшла небайдужих партнерів з Італії та Іспанії, які забезпечили пункт дитячими сумішами харчування та засобами гігієни. Нині пункт продовжує функціонувати завдяки небайдужості полтавців, різних спонсорів та благодійників.

«У пункті надають допомогу малюкам до 5 років. Це різні молочні суміші, пюре, безлактозне молоко, йогурти, підгузки, серветки, соски й інші необхідні речі. Родина може отримати пакунок раз на три тижні», — зазначає ініціаторка проєкту.

За майже рік існування волонтерського пункту понад 30 тисяч сімей змогли отримати допомогу. Окрім цього, Анжела Прушковська посприяла створенню точки видачі одягу для переселенців та полтавців. Кожен, хто потребує, може знайти там необхідний одяг та взуття.

«Сьогодні, як і мільйони українців, я намагаюсь робити все від мене залежне, щоб прискорити перемогу України. Щиро вдячна за підтримку друзям, партнерам, знайомим та колегам. У єдності наша сила», – підсумувала Анжела Прушковська.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy