Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Антоніна Гут з Волині організувала доставку 150 тонн допомоги з-за кордону

  • 1211
#ГероїСередНас. Антоніна Гут з Волині організувала доставку 150 тонн допомоги з-за кордону

Депутатка Турійської селищної ради від «Слуги Народу» та адвокат Антоніна Гут від початку повномасштабної війни взяла на свої тендітні плечі нелегку діяльність із підтримки тих, хто цього потребує. Триває ця допомога й досі.

«За підтримки команди волонтерів організувала збір в Польщі та перевезення в Україну близько 60 вантажів. Усі вони доставлені в територіальні громади області. Окремі вантажі спрямовували до військових підрозділів на місця призначення або відправляли через пошту. Приблизна вага – 150 тонн. Здебільшого це ліки та медичне обладнання, продукти, одяг, постіль, військова форма та військові обладунки, матеріал для пошиття розгрузок», – розповідає Антоніна Гут.

Не оминула депутатка й організації допомоги вимушено переміщеним громадянам. Це були десятки сімей з Київщини, Сум, Чернігова, Сєвєродонецька, яких розмістили в належних умовах на Турійщині.

«Пригадую, багатьом з них допомагали зареєструватись в регіоні, аби вони мали можливість отримати допомогу і статус ВПО. Також надавала їм роз’яснення з юридичних питань, адже люди були в розпачі, і їм бракувало часу дізнатися всі аспекти їх подальших дій. Нині люди за допомогою ідуть постійно, тому ця праця продовжується і закінчиться після нашої перемоги», – каже Антоніна.

Згодом Антоніна Гут разом з командою волонтерів розпочала працювати в напрямку пошуку автомобілів для ЗСУ. Допомагав у цьому благодійний фонд «Тризуб ЄС», куди увійшли громадяни Польщі та Канади. Також в Україну вже завезли 24 електрогенератори, 43 павербанки, які передають у військові частини, дитячі будинки та поліцію.

«Щодо автомобілів, то їх теж спрямували чимало. Нещодавно за підтримки партнерів передали для потреб Ковельського відділу поліції повнопривідний автомобіль-пікап. На черзі для передачі ЗСУ – переобладнаний для потреб медслужби автомобіль швидкої допомоги. Ініціюю придбання ще 20 електрогенераторів та партії павербанків, шукаємо можливості для реалізації. Щодня отримуємо на них заявки з дитячих будинків із різних областей України», – розповідає депутатка.

Насамкінець Антоніна Гут додає: «У нас одна ціль на всіх – зупинити російського агресора та забезпечити перемогу України. Цим і будемо займатись до перемоги!».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy