Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Анна Зарічна із Кіровоградщини працює на дипломатичному та гуманітарному фронтах

  • 561
#ГероїСередНас. Анна Зарічна із Кіровоградщини працює на дипломатичному та гуманітарному фронтах

Депутатка Кропивницької міської ради, представниця «Слуги Народу», лідерка руху ЗеЖінки Кіровоградщини Анна Зарічна на початку грудня в складі української делегації перебувала у Братиславі в Раді ALDE – Альянс лібералів і демократів за Європу.

Спільно з колегами подали та ухвалили резолюцію на підтримку України: про справедливість, реабілітацію та компенсацію для постраждалих від сексуального насильства під час війни в Україні. А також провели ряд зустрічей з «сестринськими» партіями, розповіли про актуальні потреби українців та заручились підтримкою.

«Ми не соромимося просити про допомогу, оскільки нам вона потрібна, як ніколи, щоб зберегти націю й наше майбутнє, щоб витримати. Також ми прагнемо справедливості. Справедливості, якою має завершитися ця війна. Зло мусить бути засудженим і покараним офіційно, привселюдно, всім світом», – переконана Анна Зарічна.

Спільно з колежанкою, народною депутаткою Марією Мезенцевою, та партнерами – командою One by One – ініціювали гуманітарні місії: Кіровоградщина підтримує Харківщину. Доставили гуманітарну допомогу в кілька населених пунктів Харківщини, зокрема, Куп‘янськ-Вузловий та місто Куп‘янськ.

«Тут люди потребують їжі, теплого одягу, засобів гігієни та всього, що може зігріти та підтримати. Тож ми привезли крупи, консерви, тушонку, чай, печиво, хліб, ковбасні вироби, теплі речі та пледи. Намагаємося закрити усі базові потреби місцевого населення», – розповіла Анна Зарічна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy