Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Андрій Яворський з Прикарпаття підтримує медиків та лікарні, постраждалі від бойових дій

  • 743
#ГероїСередНас. Андрій Яворський з Прикарпаття підтримує медиків та лікарні, постраждалі від бойових дій

Депутат Івано-Франківської обласної ради від «Слуги Народу» та медичний директор Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Андрій Яворський практично з перших днів повномасштабної війни спільно з генеральним директором лікарні, депутатом від «Слуги Народу» Остапом Грищуком та колегами почав організовувати допомогу медикам Івано-Франківської області, людям, які приїжджали з місць, де тривали бойові дії.

«Люди евакуйовувались з різних місць, їм всім була потрібна допомога, прихисток, тому, звісно, ми не стояли осторонь», – ділиться Андрій Яворський. – З початку повномасштабного вторгнення активна співпраця з міжнародними партнерами, організаціями дозволила акумулювати значну частину гуманітарної допомоги. Тому на базі лікарні створили невеликий хаб, з якого направляли необхідні речі в госпіталі та лікарні, для яких це було вкрай важливо та необхідно», – зазначає Андрій.

Більш як 80% всієї допомоги, яка надходила, передавали госпіталям та лікарням. Зокрема, до міст Суми, Запоріжжя, Ірпінь, Краматорськ. Йдеться про медикаменти, військові турнікети, перев’язувальні матеріали, продукти харчування.

Одним із важливих завдань є лікування та реабілітація військових, на що звертають особливу увагу. За словами Андрія Яворського, нині взялися за розвиток амбулаторної психологічної реабілітації.

«Спільними зусиллями робимо все для того, щоб військові отримували необхідну допомогу в лікарні, а наші медики, які захищають нас на передовій, і ті, котрі на місцях рятують життя, були забезпечені всім необхідним», – говорить Андрій Яворський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy