Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Андрій Угрин з Буковини спрямував зусилля на допомогу захисникам та переселенцям

  • 372
#ГероїСередНас. Андрій Угрин з Буковини спрямував зусилля на допомогу захисникам та переселенцям

«24 лютого змінило наше життя на «до» та «після». Без перебільшення 2022-й – це рік важких випробувань у всіх розуміннях цього слова. Ми зустрілись віч-на-віч з лютим ворогом. Мільйони українців втратили домівки та рідних людей. Війна ще сильніше об‘єднала всю Україну та українців. Команда «Слуги Народу» в Берегометській громаді з перших хвилин повномасштабного вторгнення, міцно стиснувши кулаки, включилась в захист нашої держави», – розповідає голова фракції «Слуга Народу» Берегометської селищної ради Вижницького району Чернівецької області Андрій Угрин.

Депутат неодноразово ініціював надання допомоги військовим, лікарням, особам, які змушені були покинути своє житло чи втратили його. Таким чином він наближає Україну та її народ до перемоги над ворогом.

З першого дня повномасштабного вторгнення депутат переймається питаннями забезпечення Вижницького батальйону територіальної оборони, зокрема під час дислокації їх на території Берегометської ТГ.

За підтримки партнерів військовим надано комп’ютерну техніку та канцелярію, обігрівачі, продукти харчування, військове спорядження, амуніцію, медикаменти. Підтримка батальйону тероборони триває й після передислокації їх у зону проведення активних бойових дій.

«Ініціюю забезпечення воїнів ЗСУ та Нацгвардії з Берегометської ТГ необхідною амуніцією, продуктами, медикаментами. Сприяв створенню штабу гуманітарної допомоги в смт Берегомет, який працює досі, допомагає воїнам та ВПО. Для потреб переселенців на базі штабу було роздано більш як 30 тон допомоги у вигляді продуктових наборів, сезонного одягу, засобів гігієни, засобів побутової хімії, постільних наборів, подушок, ковдр, пледів», – каже Андрій Угрин.

Депутат також сприяв облаштуванню прихистку для ВПО, який вміщує до 70 осіб. Долучилася до цього процесу місцева громадська організація «Дієва громада».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy