Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Андрій Медведєв провів шість місяців в окупованому Херсоні та організував випікання соціального хліба

  • 283
#ГероїСередНас. Андрій Медведєв провів шість місяців в окупованому Херсоні та організував випікання соціального хліба

Депутат Херсонської міської ради від «Слуги Народу» Андрій Медведєв упродовж шести місяців з родиною проживав у захопленому ворогом Херсоні. Увесь цей час підтримував містян та започаткував соціальний проєкт, аби забезпечити херсонців хлібом.

«24 лютого ми прокинулись від звуків вибухів. Таврійський мікрорайон Херсона близький до Чорнобаївки, де розташовувалася військова частина, що стала першою ціллю агресора. Щойно минув перший шок, ми з командою однодумців запустили пекарні з випічки соціального хліба у двох школах. Велика вдячність пекарям, волонтерам і всім небайдужим, хто доєднався до цієї справи», – ділиться спогадами Андрій Медведєв.

Він наголосив на тому, що депутат за будь-яких обставин має підтримувати свій народ, мешканців свого міста.

«Під час окупації я впевнено відчував, що потрібен херсонцям – не з обіцянками щасливого життя колись, а корисними справами саме зараз. Люди питали, що робити, як жити далі, які прогнози, на все я надавав відповіді, в міру своєї компетентності та обізнаності щодо стану справ та подій. Заспокоїти людей було важливою метою», – ділиться депутат.

Головна місія команди Андрія Медведєва полягала в тому, щоб люди відчували, що представники місцевої влади, зокрема й депутати, не зникли – вони поруч. Протягом всіх місяців в окупації Андрій сприяв містянам із наданням харчових продуктів – крупи, олія, консерви, макаронні вироби.

«Коли наблизився термін вирішення питання про подальше навчання моїх дітей у школі, ми на родинній нараді підтримали варіант евакуюватися на підконтрольну українській владі частину країни», – розказав депутат.

Андрій Медведєв переїхав в Одесу, де долучився до організації волонтерського хабу.

«Тепер, коли Херсон звільнено, його жителям ще більше потрібна допомога. Працюємо далі до повної перемоги!» – поділився думками депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy